Angle down Atgal

Priauginamų nagų siaubas: nelinkėtumėte to net didžiausiam priešui

Milijonai merginų ir moterų visame pasaulyje nebegali įsivaizduoti savo gyvenimo be priauginamų akrilinių, gelinių ar porcelianinių nagų. Kai kurios niekaip negali atsikratyti įpročio kramtyti nagus, kai nuobodžiauja ar nervinasi, todėl geriausia išeitis, norint paslėpti įkalčius ir turėti gražias rankas, – priauginami nagai.

Grožio tinklaraštininkė, vardu Amelia Perrin, savo asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje dažnai dalijasi daugybei merginų pavydą keliančiomis nuotraukomis, kuriose demonstruoja savo nepriekaištingą išvaizdą, makiažo subtilybes, stiliaus patarimus, tobulą manikiūrą ir kt. Amelia paviešino ir tai, kas iš tiesų slepiasi po priauginamais akriliniais nagais.

Pasirodo, kad prisiauginus nagus sunku grįžti prie natūralumo, nes pašalinus akrilą, nagai atrodo siaubingai: sulūžinėję, atsilupę, kruvini. Tinklaraštininkė šią šokiruojančią nuotrauką paviešino norėdama įrodyti, jog ne viskas yra taip, kaip gali pasirodyti. Grožis tikrai reikalauja aukų, kaip ir buvimas socialinių tinklų žvaigžde.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite