Angle down Atgal

Prezidento rinkimai: ką pirmajame ture labiausiai palaikė Šiaulių apskrities gyventojai?

Sekmadienį Lietuvos piliečiai atliko pareigą ir atidavė savo balsą už vieną iš kandidatų į šalies Prezidento postą. Po visą naktį trukusių skaičiavimų paaiškėjo, kad antrame ture kausis Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Tai - bendri šalies rezultatai. O kaip balsavo skirtingų Lietuvos miestų gyventojai?

Šiaulių miesto rinkimų apylinkėse balsavę gyventojai vakar vykusiame pirmajame Respublikos prezidento rinkimų ture labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą. Antra pagal rinkėjų valią liko Ingrida Šimonytė, trečias – premjeras Saulius Skvernelis.

Šiaulių rajono savivaldybėje rinkėjai taip pat labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą. Saulius Skvernelis čia užėmė jau aukštesnę poziciją ir liko antras. Gerokai atsilikusi Ingrida Šimonytė – trečia.

Akmenės rajone rezultatai jau kitokie. Čia pagal pirmojo turo rezultatus pirmąją vietą užėmė Saulius Skvernelis. Antras liko vos 0,11 procento mažiau balsų surinkęs Gitanas Nausėda. Trečia – gerokai mažiau palaikymo sulaukusi Ingrida Šimonytė.

Kelmės rajone rinkėjai taip pat labiausiai palaikė dabartinį Vyriausybės vadovą Saulių Skvernelį. Antras liko Gitanas Nausėda, trečia – vienintelė kandidatė moteris Ingrida Šimonytė.

Pirmojo rinkimų turo rezultatai Pakruojo rajono savivaldybėje rodo, kad čia daugiausia balsų surinko Gitanas Nausėda. Nedaug nuo jo atsiliko antras likęs Saulius Skvernelis. Trečia – Ingrida Šimonytė.

Joniškio rajono rinkėjai pirmajame Prezidento rinkimų ture labiausiai palaikė Gitaną Nausėda. Nuo antroje vietoje liko dabartinis premjeras Saulius Skvernelis. Trečią vietą užėmusi Ingrida Šimonytė už lyderį surinko gerokai mažiau balsų – daugiau nei dešimt procentų.

Radviliškio rajono rinkėjai taip pat labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą. Antras čia irgi liko Saulius Skvernelis, trečia – Ingrida Šimonytė.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite