Angle down Atgal

Prezidentas sutarė konsultuotis su verslininkais, prieš teikdamas viešųjų pirkimų įstatymo pataisas Seimui

Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Simonas Krėpšta teigia, kad šalies vadovas, susitikęs su verslo atstovais, sutarė glaudžiau bendradarbiauti ir konsultuotis su verslininkais, prieš teikiant viešųjų pirkimų įstatymo projektą Seimui. Tokiu būdu, pasak S. Krėpštos, bus siekiama, kad viešųjų pirkimų sistemos efektyvinimas būtų naudingas tiek valstybei, tiek verslui.

„Džiugu, kad pavyko susitarti dėl kelių sričių, kuriose Prezidentūra ir verslo atstovai ateityje dirbs glaudžiai. Viena iš tokių sričių yra viešųjų pirkimų visos sistemos tobulinimas – rastas sutarimas glaudžiau bendradarbiauti ir konsultuotis su verslu, prieš pateikiant įstatymo projektą į Seimą, kaip viešųjų pirkimų procesas galėtų būti patobulintas tiek sutaupant lėšų valstybei, tiek ir palengvinant, pagerinant verslo organizacijoms situaciją dalyvauti šiuose pirkimuose“, – pirmadienį po G. Nausėdos ir verslo atstovų susitikimo surengtoje spaudos konferencijoje sakė S. Krėpšta.

ELTA primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda, remdamasis specialistų nuomone, yra sakęs, kad viešųjų pirkimų išlaidas galima sumažinti iki 20 proc.

Dainora Karklytė (ELTA)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite