Angle down Atgal

Prezidentas su ministru aptars pagalbą piliečiams, grįžtantiems į Lietuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi aptars galimybes Lietuvos piliečiams sugrįžti namo pasauliui taikant judėjimo ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.

„Su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi prezidentas kalbėsis apie Lietuvos piliečių grįžimo į Lietuvą sąlygas pandemijos metu“, – BNS sakė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Vyriausybė trečiadienį sugriežtino karantino sąlygas ir nuo šeštadienio numatė drausti keleiviams atvykti ir išvykti į Lietuvą skrydžiais bei keltais, išimtis dėl kiekvieno atskiro piliečio ar repatriacijai skirto reiso galės taikyti tik Vyriausybė. Taip pat dar palikta galimybė parvykti piliečiams keltu iš Kylio, automobiliais iš Latvijos ir iš Lenkijos.

Iki šeštadienio dar paliekamos visos esančios galimybės grįžti Lietuvos piliečiams, taip pat nedraudžiama iš Lietuvos išvykti užsienio valstybių piliečiams.

Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, į Lietuvą nuo karantino pradžios specialiais skrydžiais ir keltų reisais grįžo apie 3 tūkst. piliečių – maždaug pusė visų užsiregistravusių diplomatinėse atstovybėse užsienyje.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite