Angle down Atgal

Prezidentas pasveikino Meno kūrėjų apdovanojimų laureatus

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda antradienį pasveikino pirmųjų Meno kūrėjų apdovanojimų laureatus bei visą meno ir kultūros bendruomenę su šia nauja iniciatyva, palinkėjęs ir toliau telkti jėgas reikšmingiems darbams.

„Stiprios visuomenės ir bendruomenės yra ne tik tos, kurios žino, pažįsta ir gerbia savąsias tradicijas, bet ir tos, kurios įprasmina savąjį kūrybinį potencialą, kurdamos naujas“, – sveikinime nurodė šalies vadovas, pabrėžęs drąsių, stiprių ir laisvų meno kūrėjų vaidmenį kuriant Gerovės Lietuvą.

Pasak prezidento, meno kūrėjai nusipelno didžiausios pagarbos, dėmesio ir pastangų jų kūriniams pažinti. Taip pat būtina sudaryti tinkamas, šiuolaikinio kūrėjo poreikius atitinkančias kūrybos sąlygas, stiprinti meno kūrėjų organizacijas, kurti glaudesnius bendradarbystės tinklus, plėtoti erdves ir platformas, kurios leistų menininkams savo pasiekimais dalintis su plačiąja visuomene.

Meno kūrėjų apdovanojimus surengė Lietuvos meno kūrėjų asociacija. Pirmajame naujos iniciatyvos renginyje bus įteikti apdovanojimai dailininkams, fotomenininkams, rašytojams, literatūros vertėjams, muzikams. Renginį vainikuos kasmetinės Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premijos įteikimas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite