Angle down Atgal

Pre­zi­den­tas ap­do­va­no­jo ypa­tin­gai nu­si­pel­niu­sias ma­mas ir glo­bė­jas ir iš Šiaulių apskrities

Lie­tu­vos Res­pub­li­kos Pre­zi­den­tas Gi­ta­nas Nau­sė­da pa­si­ra­šė dek­re­tą, ku­riuo Mo­ti­nos die­nos pro­ga or­di­no „Už nuo­pel­nus Lie­tu­vai“ me­da­liu ap­do­va­no­jo 44 mo­ti­nas ir glo­bė­jas.

Mamas iš visų Lietuvos regionų Prezidentas apdovanoja už jų nuopelnus motinystei ir globai, už atsakingumą, pasiaukojimą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei.

Pasak Prezidento, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms.

Šiemet Motinos dienos proga apdovanojamos ne tik daugiavaikės mamos, bet ir globėjos. Šalies vadovas prieš metus inicijavo Valstybės apdovanojimų įstatymo pataisas, kuriomis sudaromos galimybės valstybės apdovanojimu įvertinti ir įmotes, tėvus, įtėvius, globėjus ar rūpintojus už jų nuopelnus motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai. Nuopelnų motinystei, tėvystei, globai ar rūpybai kriterijus papildė atsakingos, sąmoningos ir pozityvios tėvystės ugdymas bendruomenėje globojant vaikus, kuriems paskirta globa ar rūpyba.

Dėl epidemiologinės situacijos šiemet iškilmingą mamų apdovanojimo ceremoniją Prezidentūros rūmuose keičia asmeniniai apdovanotųjų sveikinimai. Mamoms ir globėjoms apdovanojimus išvežios į namus ir asmeniškai įteiks Prezidento patarėjai.

Tarp apdovanotųjų yra mamų ir iš Šiaulių apskrities:

Genovatė Goveikienė, pagimdžiusi, išauginusi ir gerai išauklėjusi šešis vaikus (Kelmės r. savivaldybė);

Birutė Pabrėžienė, pagimdžiusi, išauginusi ir gerai išauklėjusi septynis vaikus (Kelmės r. savivaldybė);

Angelė Serepinienė, pagimdžiusi, išauginusi ir gerai išauklėjusi septynis vaikus (Joniškio r. savivaldybė);

Ona Slančauskienė, pagimdžiusi, išauginusi ir gerai išauklėjusi aštuonis vaikus (Šiaulių m. savivaldybė);

Rena Volskienė, pagimdžiusi šešis, išauginusi ir gerai išauklėjusi penkis vaikus (Šiaulių r. savivaldybė).

Etaplius“ informacija

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite