Angle down Atgal

Prevencinė akcija „Padėk kitam“

Vykdydami bendradarbiavimo susitarimo nuostatas, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Kelmės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus ir Kelmės rajono socialinių paslaugų centro socialiniais darbuotojais Tarptautinės šeimos dienos proga Kelmės mieste vykdė prevencinę akciją „Padėk kitam“.

Prevencinės akcijos metu Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Vilma Ancikevičienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais lankė vienišus senyvo amžiaus žmones,domėjosi, kaip jiems sekasi, kalbėjosi apie jų sveikatą, kasdienybę, rūpesčius ir džiaugsmus.

Seneliai nusiskundimų neturėjo, minėjo, kad juos dažnai lanko socialiniai darbuotojai, kai kuriuos – kaimynai, artimieji, pasidžiaugė ir pareigūnų dėmesiu, jog rūpinasi jų saugumu. Svečiai atvyko ne tuščiomis: padovanojo atšvaitų, liemenių su šviesą atspindinčiais elementais, informacinių lankstinukų, maisto produktų, taip pat tvarkė namus, suteikė informacijos, kaip apsisaugoti nuo telefoninių sukčių, priminė kelių eismo taisykles važiuojant dviračiu. Atsisveikinant aplankyti seneliai dėkojo už pagalbą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite