Angle down Atgal

Premjeras Vilkaviškyje ir Kazlų Rūdoje susitiks su vietos verslininkais

Penktadienį premjeras Saulius Skvernelis lankysis Vilkaviškyje ir Kazlų Rūdoje, kur ketina susitikti su vietos politikais ir verslininkais, aptarti su jais regiono aktualijas.

„Premjeras tęsia apsilankymus šalies regionuose. Jau buvome keletą jų aplankę, tą žadama daryti ir ateityje. Vizitų metų aptariamos konkrečiam regionui aktualios problemos“, - BNS sakė premjero patarėjas Tomas Beržinskas.

S.Skvernelis iš pradžių planuoja susitikti su Vilkaviškio rajono savivaldybės atstovais, vietos ūkininkais bei verslininkais. Vėliau premjeras lankysis Vilkaviškio sporto mokykloje.

Ministras pirmininkas Vilkaviškyje taip pat aplankys Vokietijos bendrovei „Monolith“ ledus gaminančioje bendrovėje „Art Glacio“.

Kazlų Rūdoje S.Skvernelis aplankys mokomąją miškų urėdiją, taip pat lankysis vienoje didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų įmonių Baltijos šalyse „Jūrės medis“.

„Paprastai yra lankomos sėkmingos regiono įmonės, kurios demonstruoja gerus rezultatus ir planuoja plėtrą“, - BNS sakė T.Beržinskas.

BNS

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite