Angle down Atgal

Premjera: „X faktoriaus“ finalistė pristato savo pirmąją dainą

Neseniai praūžus televizijos realybės šou „X faktorius žvaigždės" atrankų etapams, nevalia pamiršti ir tų, kurie sezonui prieš paliko didelį pėdsaką šou istorijoje. Ilgai tylėjusi, praėjusio sezono finalistė, Gerda Zaptoriūtė, pseudonimu „Fuerza" pristato gerbėjams, savo pirmąją solinę dainą, pavadinimu „We got something that they don't". Kūrinys savo emocija nukelia į paslaptingas pop scenos, šokių muzikos nuotaikas.

Debiutiniame kūrinyje, atlikėja eiliuotai pasakoja, kad kiekvienas žmogus turi tai, ko kiti neturi. Pasak jos, visi esame unikalūs ir turime kažką tokio, ko kiti negali turėti. Muzikinio kūrinio kūrimo procesas nebuvo labai ilgas ir banguotas: išgirdusi melodiją, atlikėja iš kart pradėjo delioti mintis ir akimirksiu gimė pagrindinė šios dainos eilutė - „We got something that they don't", kas išvertus iš anglų kalbos, reiškia - mes turime šį tą, ko niekas neturi.

Gerda Zaptoriūtė, dar kitaip žinoma, kaip „Fuerza" yra patenkinta savo debiutu, Lietuvos muzikinėse padangėse, bet neslepia, kad žvalgosi taip pat ir į užsienio rinką. Galbūt todėl, jos pirmasis solinis kūrinys, būtent ir parašytas anglų kalba. Beje, kaip teigia pati atlikėja, jai kurti tekstus labiau sekasi angliškai, tad greičiausiai, kiti kūriniai taip pat seks ta pačia, užsienio anglų kalba.

Kviečiame pasiklausyti: Fuerza - „We got something that they don't"

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite