Angle down Atgal

„Premija džiaugiuosi. Bet manimi neatsikratysite…”

Be ilgų ir pakilių kalbų tokius žodžius, priimdamas Stasės Niūniavaitės vardo literatūrinę premiją, pasakė kelių poezijos knygų autorius, dainuojamosios poezijos propaguotojas Kęstutis KRENCIUS. Rugsėjo 6 – ąją rajono viešoji biblioteka subūrė draugus, skaitytojus, vietinius ir svečius tradicinėje šventėje „Poezijos ruduo 2019“.

„Poezijos ruduo” sumanytas ir vyksta nuo 1993 metų. Akmenės rajono viešoji biblioteka, kaip sakė direktorė Zita Sinkevičienė, idėja rengti poezijos šventes mūsų krašte kilo anksčiau nei sostinėje. Ir plačiai įsisupo visomis kryptimis. Šiandien į kuriančiųjų susitikimą atvyksta poetų iš visos Lietuvos, o viskas prasidėjo nuo vietinių, kurie išdrįso viešai pristatyti kūrybą. Rugsėjo 6 – osios vėlyva popietė Viešojoje bibliotekoje prasidėjo poetų, atvykusių į šventę susitikimu ir apsikabinimu. Naujosios Akmenės muzikos mokyklos kanklininkai ir dainininkė muzikiniu sveikinimu pradėjo susitikimą.

Viešosios bibliotekos direktorė Z. Sinkevičienė ant pakylos palypėjo ne viena, su ja kartu – kolegės A. Gerulskienė ir K. Urniežienė. Viena jų gražiais posmais kalbėjo apie poeziją, kita – „dirbo“ vertėja. Į svečius atvyko Vadaksties seniūnijos (Latvija) bibliotekos vadovė A. Statkus su penkiomis kolegėmis, bendro projekto su Akmenės rajono viešąja biblioteka dalyvėmis, kuriančiomis eiles

Romos Jonikienės rašinys trečiadienio, rugsėjo 11 d. VIENYBĖJE.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite