Angle down Atgal

Prekybos įranga mažmeninės prekybos parduotuvėms

Prekybos įranga – tai įranga, kuri skirta parduotuvėms, dideliems prekybos centrams. Prekybos įranga gali būti įvairi: kasos aparatai, kasos stalai, prekybiniai vežimėliai, prekybos lentynos, įėjimo varteliai ir kt.

Kompanija UAB „BALTBEL TRADE“ atstovauja prekybos įrangos gamintojus iš Lenkijos, Vokietijos, Rusijos bei Baltarusijos. Čia rasite viską, ko reikia norint įrengti parduotuvę. Padėsime, patarsime, nes klientų norai svarbiausia.

Kalbant apie mažmeninės prekybos parduotuves, joms reikia tų pačių pagrindinių dalykų, tokių kaip žymėjimo pistoletai, etiketės, lentynos, įvairūs valymo, dezinfekavimo reikmenys ir pan. Labai svarbu pasirūpinti klientų saugumu ir patogumu: sudėti prekes taip, kad būtų patogu praeiti, neužsigautų maži vaikai bei pažymėti šlapias grindis specialiu ženklu, kad žmonės nepaslystų ir nesusižeistų.

Tarnybinės patalpos

Jų įrangos nereikėtų pamiršti ir sumenkinti. Nors pirkėjai čia nesilankys, tačiau šioje patalpoje per pertraukėles ilsėsis jūsų darbuotojai, pietaus, todėl patalpos turėtų būti patogios bei jaukios. Reikia turėti indų, kavos virimo aparatą, šaldytuvą (bent jau mini šaldytuvą), mikrobangų krosnelę, sandėliavimo spinteles ir šiukšlių dėžes.

Jums taip pat reikės stalų ir kėdžių, televizoriaus, virtuvės valymo priemonių ir plakatų, informuojančių darbuotojus apie jų teises, elgesio kodeksą ir darbuotojų atsakomybę už tarnybinių patalpų valymą (jeigu tai įeina į jų pareigas).

Prekybos salė

Gerai įrengtoje prekybos salėje privalomi kasos aparatai, įvairių dydžių pirkinių krepšiai, pirkinių vežimėliai, ženklai „atidaryta“ ir „uždaryta“, apsaugos veidrodžiai ir apsaugos sistema. Taip pat reikės lentynų, stovų, pakabinamų ekranų, pakabų, TV ir stereo sistemos ir kitų ne mažiau svarbių dalykų.

Jeigu nesate tikri, kokios įrangos jums reikės, arba tiesiog norite prieš atidarymą įsitikinti, kad turite viską, ko gali prireikti, kreipkitės pagalbos į organizaciją, kurios tikslas – padėti verslo savininkams. Arba pasikonsultuokite su draugais, pažįstamais, kurie turi parduotuves (jeigu tokių pažįstate). Dar viena išeitis yra kreiptis pagalbos į prekybine įranga prekiaujančią įmonę, iš kurios pirkote įrangą. Jie ilgus metus dirba šioje srityje, todėl žino, ko reikia.

Taigi kokybiška prekybos įranga – svarbi sėkmingos verslo pradžios dalis.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite