Angle down Atgal

Prekiavo alkoholiniais gėrimais ir pasiūlė kyšį

Šalčininkų policijos komisariato pareigūnai kovodami su nelegalia alkoholinių gėrimų, akcizais apmokestinamų prekių apyvarta gegužės 13-17 d. atlikinėjo specialiąsias policines priemones. Priemonės metu Šalčininkų miesto gyventoja, gimusi 1958 m. savo namuose laikė 4 litrus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.

Policijos pareigūnams įforminant įvykį, pastaroji siekdama išvengti teisinės atsakomybės, prašė pareigūnų įvykio neforminti ir savo pareigų neatlikti siūlydama už tai atlyginti ir siekdama papirkti davė pareigūnams 70 eurų kyšį. Minėtų veiksmų sekoje pilietė ne tik bus patraukta atsakomybėn už stiprių naminių alkoholinių gėrimų laikymą, tačiau pastarajai teks atsakyti ir už valstybės tarnautojo papirkimą. Pažymėtina, kad už šią nusikalstamą veiką pagal LR BK 227 str. 1 d. gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Taip pat, priemonės metu Šalčininkų mieste pilietis, 1958 m. gimimo, gabeno 1 litrą stiprių naminių alkoholinių gėrimų. Pas Šalčininkėlių kaimo gyventoją, 1988 m. gimimo, namuose pareigūnai aptiko 560 pakelių cigarečių be LR banderolių. Didžiųjų Sėlų kaime pas 1946 m. gimimo kaimo gyventoją buvo rasta 18 pakelių cigarečių be LR banderolių ir 1 litras skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą. Jašiūnų miestelyje 1980 m. gimimo gyventoja namuose laikė 2 pakelius cigarečių be LR banderolių, kurias įsigijo iš nepažįstamos moters. Iš apyvartos išimta 580 pakelių cigarečių bei 6 litrai skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą. Pažeidėjams surašyti administracinio teisės nusižengimo protokolai ir skirtos nemenkos piniginės nuobaudos.

Šalčininkų policija dėkinga vietos gyventojams už aktyvią pagalbą išaiškinant minėtus teisės pažeidimus ir toliau prašo gyventojų nebūti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti BPC telefono Nr. 112, www.epolicija.lt, policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 arba telefonu 8700 60000.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite