Angle down Atgal

Pravieniškių nuteistiesiems bandyta perduoti kuprinę su telefonais

Pareigūnai sulaikė du asmenis, ketinusius permesti nuteistiesiems į kuprinę sudėtus 27 telefonus.

Trečiadienio paryčiais, apie 4.30 val., patrulinės grupės pareigūnai, stebėdami pataisos įstaigų prieigas, pastebėjo link Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-o sektoriaus apsauginės tvoros einančius du asmenis.

Vienas iš jų ant nugaros nešėsi juodos spalvos kuprinę.

Įtarę, kad kuprinę gali būti bandoma permesti į pataisos įstaigos teritoriją, patrulinės grupės pareigūnai nedelsdami sulaikė įtartinus asmenis, pranešė Kalėjimų departamentas.

Apie įvykį informuoti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono Policijos komisariato pareigūnai. Jiems atvykus, nustatytos sulaikytųjų tapatybės, išardyti sulaikytųjų turėtoje kuprinėje rasti paketai.

Nustačius sulaikytųjų tapatybes paaiškėjo, kad jie anksčiau yra atlikę laisvės atėmimo bausmę Pravieniškių pataisos namų-atvirojoje kolonijoje.

Sulaikytieji prisipažino, kad turėjo tikslą perduoti draudžiamus daiktus į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-o sektoriaus teritoriją bausmę atliekantiems nuteistiesiems.

Sulaikytųjų kuprinėje buvo rasta 12 kruopščiai paruoštų paketų, juose buvo supakuoti 27 mobiliojo ryšio telefonai, priedas įkrovikliui, vienas Playstation WiFi, 16 SIM kortelių „Labas“, dvi „Ežio“ Sim kortelės, 13 „Pildyk“ kortelių, vienas mikro SD, aštuoni įkrovikliai, ketverios laisvų rankų įrangos ausinės, 12 įkrovimo laidų.

Tarp kuprinėje turėtų paketų taip pat rasta ir siūlų ritinėlių bei izoliacinės juostos, todėl pareigūnai mano, kad taip paruošti paketai turėjo būti ne permesti, o pririšus prie siūlų nuleisti į sektoriaus teritoriją.

Sulaikytus asmenis ir jų turėtus draudžiamus nuteistiesiems daiktus išsivežė policijos pareigūnai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite