Sportas2019 m. Gruodžio 12 d. 16:13

Prasidėjo Lietuvos vaikų riedulio lygos varžybos

110274

Širvintų Sporto centro salėje prasidėjo 2019-2020 metų Lietuvos vaikų riedulio lygos Pietų zonos I etapo I rato uždarųjų patalpų mergaičių U–12 (2008 gimimo metų ir jaunesnių) riedulio varžybos. Rungtyniavo 5 komandos iš Vilniaus, Vilniaus r. Rudaminos ir Širvintų.

Geriausiai žaidė Širvintų Sporto centro (mokytoja Aušra Janutaitė) komandos žaidėjos sesės Augustė ir Andrėja Jarmalavičiūtės, Deimantė Vietrinaitė, Augustė Spadavičiūtė, Arijielė Pajaujytė ir Sandra Subačiūtė. Širvintiškės be didelio vargo rezultatu 9:1 nugalėjo Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnaziją, 8:0 Vilniaus „Žuvėdros-SM Tauro“-2 komandą, 11:0 Širvintų SC-2 komandą (mokytoja Rasa Buzienė), 6:1 Vilniaus „Žuvėdrą-SM Taurą“ ir užtikrintai užėmė pirmąją vietą.

Antroje vietoje liko „Žuvėdra-SM Tauras“. Vilnietės rezultatais 8:0 nugalėjo Rudaminos „Ryto“ gimnaziją, 9:0 Širvintų SC-2, 3:1 „Žuvėdros-SM Tauro“-2 komandą.

Trečiąją vietą užėmė rudaminietės, kurios rezultatu 2:0 nugalėjo „Žuvėdros-SM Tauro“-2 komandą ir 8:2 Širvintų SC-2 komandą.

Kovoje dėl 4–5 vietų žaidė jauniausios varžybų dalyvės ir po įtemptos kovos „Žuvėdros-SM Tauro“-2 žaidėjos minimalia persvara 1:0 įveikė Širvintų SC-2 komandą.

Po Naujųjų metų, sausio 29 dieną Rudaminoje mergaitės toliau rungtyniaus I etapo II serijos varžybose.