Angle down Atgal

Prasidėjo lengvosios atletikos varžybos „Sūduvos taurė 2021“

Šiandien Marijampolės sporto centro stadione prasidėjo lengvosios atletikos varžybos „Sūduvos taurė 2021“. Jau 17-tą kartą vykstančiame renginyje varžosi profesionalūs lengvaatlečiai iš visos Lietuvos.  Atidarymo ceremonijoje sportininkus sveikino Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis ir savivaldybės tarybos narys Darius Kemeraitis.

„Džiaugiuosi, kad šiandien jau 17-tą kartą pradedame šį tradicinį renginį, kurį galima organizuoti gryname ore, gyvai varžantis ir siekiant geriausių rezultatų. Su nekantrumu laukiame varžybų startų, o sportininkams linkiu sėkmės, pačių aukščiausių rezultatų ir nepatirti traumų – juk sveikata visų svarbiausia“, – sakė vicemeras A. Visockis.

D. Kemeraitis antrino savivaldybės mero pavaduotojui ir reiškė nuoširdų džiaugsmą, kad gilias tradicijas turintis renginys pagaliau galėjo įvykti. Jis taip pat dėkojo organizatoriams, o sportininkams linkėjo ryžto ir susikaupimo prieš startą.

„Sūduvos taurės 2021“ lengvosios atletikos varžybas kviečiame stebėti Marijampolės sporto centro stadione, Sporto g. 1 Marijampolėje.

Varžybos vyksta birželio 15–16 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite