Prasidėjo jaunųjų riedulininkių uždarųjų patalpų varžybos

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt

63685

Širvintų Sporto centro salėje (gruodžio 5 d.) vyko 2018–2019 Lietuvos vaikų žolės riedulio lygos Pietų zonos I etapo I serijos uždarųjų patalpų mergaičių U-12 (2006 g. m. ir jaunesnių) varžybos. Rungtyniavo 6 komandos iš Vilniaus, Kauno ir Širvintų. Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius.

„A“ pogrupyje geriausiai žaidė Širvintų Sporto centro I komanda, kuriai vadovavo mokytoja Rasa Buzienė. Širvintiškės rezultatais 5:2 ir 6:0 nugalėjo Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ – II k. ir Širvintų SC- II k. Vilnietės s rezultatu 5:0 nugalėjo Širvintų SC – 3 k. ir užėmė II vietą (mokytoja Aušra Janutaitė).

„B“ pogrupyje pirmąją vietą laimėjo „Žuvėdros-Tauro“ I k. rezultatais 7:0 ir 6:0 nugalėjusi Kauno „Taurą-Veršvus“ ir Širvintų SC – 2 k. (mokytoja Aušra Janutaitė). Širvintiškės „Tauro-Veršvų“ riedulininkes nugalėjo rezultatu 8:3 ir užėmė II vietą.

Kovoje dėl 5–6 vietų Širvintų SC – 3 k. rezultatu 5:3 nugalėjo „Taurą-Veršvus“. Trečiąją vietą užėmė „Žuvėdros-Tauro“ – 2 k. riedulininkės, rezultatu 5:1 nugalėjusios Širvintų SC – 2 k.

Finalinės rungtynės dėl I – II vietų buvo įdomios ir permainingos. Vilnietės pirmosios įmušė įvartį ir laimėjo pirmąjį kėlinį (buvo žaidžiami 2 kėliniai po 12 min.). Antrame kėlinyje širvintiškės išlygino rezultatą ir išsiveržė į priekį, tačiau baigiantis rungtynių laikui vilnietės išlygino rezultatą 2:2. Norint išsiaiškinti nugalėtoją, komandų žaidėjos mušė po 3 baudinius. Iš 6 muštų baudinių tik Širvintų SC – 1 k. žaidėjai Viltei Kulševičiūtei pavyko realizuoti baudinį. Galutinis rezultatas 3:2 širvintiškių naudai. Dar komandoje žaidė Gustė Dabrovolskaitė, Augustė Spadavičiūtė, Gabija, Miglė, Austėja Jašcemskaitės, Deimantė Baikauskaitė ir Ema Vitkovskaja.