Joniškio r. savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Prasidėjo Europos judumo savaitė

Šiandien prasidėjo Europos judumo savaitė, kuri vyks visą savaitę, nuo rugsėjo 16 d. iki 22 d. Joniškio rajono savivaldybės administracija surengė Europos judumo savaitės atidarymo renginį ir savivaldybės aikštėje judriai bei energingai pradėjo savaitę. Į šventę susirinko kas kaip išmanė: pėstute, su dviračiu, paspirtukais, šiaurietiško ėjimo lazdomis.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius pasveikino visus ir palinkėjo visad būti žvaliems, judriems, energingiems ir kiekvieną rytą pradėti su mankšta, taip pat padėkojo visai bendruomenei atvykusiai ir prisijungusiai prie atidarymo šventės. Infrastruktūros skyriaus Viešosios tvarkos poskyrio vedėja Daiva Zikienė pakvietė visus prisijungti ir aktyviai dalyvauti judumo savaitei skirtuose renginiuose, kurie vyks visą savaitę.
Renginio metu nuotaikingu šokiu pasveikino Joniškio sporto centro šokėjos, administracijos darbuotojai kartu su mūsų kolega Justinu Jurkaičiu mokėsi šokti linijinius šokius, ryškiomis liemenėmis pasipuošę su dviratukais atvyko Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos moksleiviai, šiaurietišką ėjimą lazdomis demonstravo Joniškio visuomenės sveikatos biuro atstovai, o elektrinio paspirtuko privalumus – Šiaulių AVPK Joniškio PK pareigūnai.


Joniškio rajono savivaldybės administracija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite