Angle down Atgal

Prasideda naujas futbolo klubų vystymo fondo etapas

Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad ugdymo procesų kokybę norintys kelti ir nuosekliai savo veiklą vystantys Lietuvos futbolo klubai gali teikti paraiškas naujam LFF klubų vystymo fondo etapui už 2018 metų sezoną.

Į fondo lėšas gali pretenduoti A lygoje, I lygoje, II lygoje, III lygoje, moterų A lygoje ir/ar salės futbolo A lygoje dalyvaujantys klubai, kurie vykdo vidinę vaikų ir jaunimo sportinio ugdymo veiklą ir/ar yra futbolo akademijos, faktiškai vykdančios vaikų ir jaunimo sportinio ugdymo veiklą, valdytojai bei nuosekliai vysto futbolo klubą, atsižvelgiant į LFF strategijoje įtvirtintas bendruomenės futbolo klubo gerosios praktikos gaires.

Fondo lėšomis gali būti finansuojamos šios veiklos sritys: futbolo klubo vaikų ir jaunimo futbolo trenerių kvalifikacijos kėlimui skirta veikla; ugdymo programų, metodikų ir technologijų diegimo futbolo klubo vaikų ir jaunimo sistemoje veikla; už vaikų ir jaunimo programų įgyvendinimą futbolo klube atsakingo asmens (pvz., techninio direktoriaus, vaikų ir jaunimo ugdymo programos vadovo) išlaikymas futbolo klube; kitos veiklos sritys, kurios reikšmingai gali prisidėti prie futbolo klubo vykdomo vaikų ir jaunimo sportinio ugdymo kokybės augimo ir gerinimo.

LFF griežtinant klubų pradelstų įsipareigojimų priežiūrą, numatyta, kad futbolo klubų, turinčių skolų Lietuvos futbolo federacijai, paraiškos klubų vystymo fondui nebus svarstomos.

Klubų vystymo paramos fondo administravimo taisyklėmis numatytas sąlygas tenkinantys futbolo klubai gali teikti paraiškas fondui pagal pasirinktas kryptis už 2018 metus.

Klubų vystymo fondo pagrindinis tikslas - skatinanti kokybišką ir sistemingą pilnavertės struktūros klubų darbą su savomis jaunimo komandomis.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite