Angle down Atgal

Prasideda Mėnulio delčios fazė

Visi žino, kad Mėnulio energija veikia mūsų fizinę ir emocinę būseną. Mėnulis tiesiogiai dalyvauja mūsų gyvenime. Kai mėnulis auga arba mažėja, atitinkamai keičiasi ir mūsų gyvenimas: Pirminėje mėnulio fazėje gyvenimas gali būti kupinas įvykių ar lūkesčių ir šioje mėnulio fazėje reiktų kurti planus, svajoti, strateguoti... O mėnulio fazei dylant taip pat atitinkamai keičiasi žmogaus emocijų fonas.

Šiandien prasideda Mėnulio fazė delčia. Delčia – tai vidinio ir išorinio apsivalymo, pertvarkų, analizės, atlaidumo ir atleidimo metas. Šiuo laiku galima atsikratyti visko, kas svetima, nenaudinga, nereikalinga, trukdo gyventi ramiai. Tai puikus metas atsikratyti nuoskaudų, išmesti pasenusią energetiką, kuri surenka neigiamas emocijas, pykčius, nuoskaudas, blogus prisiminimus, atlikti energetinį namų valymą

Ką reikia daryti edant delčios fazei?

<<< viską, kas susiję su asmeniniu gyvenimu ir šeimos reikalais, tai geriau daryti per delčios fazes. Tai taikoma tiek santykius aiškinantis, tiek ir tvarkant namų reikalus. Taip pat per delčios fazę būtų gerai baigti ir tuos darbus, kurie buvo ilgą laiką užmesti. Remontas ir valymas turės teigiamą poveikį jūsų nervų sistemai, malonumą gali teikti namų ruoša ir pan.
<<< Per delčios fazę reiktų stengtis atsikratyti blogo ir negatyvaus energetinio fono, kuris gali tapti mūsų ligų priežastimi. Galite atlikti bet kokį kūno valymo ritualą, galite keisti mitybą, pradėti dietą.
<<< Delčios fazėje yra naudingos kosmetinės procedūros.
<<< Delčios fazėje palanku daryti Energetinių ryšių nutraukimo ritualus, paleidimo ritualus. Galite prašyti atleidimo. Butinai venkite pykčių, konfliktų, skirkite kuo daugiau laiko ramybei.
<<< Galima išvalyti namų aurą. Tam galite naudoti žvakes, druską, vandenį, kvarcą...Čia priklauso nuo jūsų pačių kokį valymo būdą pasirinksite.
<<< Galite dažyti plaukus, atlikti depiliacijos procedūras, o štai kirptis patartina tuomet, jeigu norite, kad šukuosena išsilaikytų kuo ilgiau, nes plaukai silpniau augs....
<<< Galite atlikti gereralinę tvarką, išmesti visus nereikalingus daiktus. Taip pat atlikti ir energetinį namų valymą.
<<< Galite persodinėti TIK ilgamečius augalus pvz. bonzajus...

Ko negalima daryti esant delčios fazei?

<<< Negalima skolinti ir investuoti į didelius projektus, nes tikėtina, kad investicijos nepateisins ir duos tik nuostolius.
<<< Nerekomenduojama savarankiškai gydytis, net jei naudojate liaudies mediciną. Senstantis Mėnulis turi savyje galingą energiją, tačiau ją reikia mokėti naudotis. Todėl prieš naudodami įvairius valančius žolėlių nuovirus, pirma pasitarkite su tuo išmanančiu žmogumi.
<<< Nerekomenduojama pradėti naujų projektų, neatidarinėti įmonių, nedaryti naujų pristatymų. Bet tai taikoma tik oficialiems atidarymams. Galite kuri naujus projektus, planus tik jų nepristatynėkite šiuo periodu.
<<< Nepersodinėkite augalų.

Mėnulis dyla, todėl atėjo laikas sukurti tvarką , sulėtinti šiek tiek gyvenimo ritmą, galvoti apie tai, ko jūs tikrai norite, pailsėti nuo reikalų ir džiaugtis gyvenimu.

Straipsnį paruošė astrologė-parapsichologė Mea Regulas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite