Angle down Atgal

Prasideda Krašto apsaugos savanorių pajėgų žaidynės

Šeštadienį Balsių poilsiavietėje prasideda dvi dienas vyksiančios 31-osios Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) žaidynės. Stipriausios KASP komandos ir svečiai iš Lenkijos varžysis devyniose sportinėse rungtyse.

Kaip ir kasmet, kiekvienai žaidynių rungčiai įsteigiami specialūs prizai. Dėl Krašto apsaugos ministro įsteigto prizo varžysis Savanorių moterų karinės penkiakovės dalyvės, dėl Kariuomenės vado įsteigto apdovanojimo kovos Savanorių galiūnų komandų nariai, Savanorių vyrų karinės penkiakovės dalyviai rungsis dėl Sausumos pajėgų vado įsteigto prizo. Gynybos štabo viršininkas įsteigė prizą Granatų svaidymo rungčiai, Logistikos valdybos vadas – karinio biatlono rungties nugalėtojams, Mokymo ir doktrinų valdybos vado prizas bus skiriamas Svarsčių kilnojimo stipriausiems, Lietuvos kariuomenės sporto klubas apdovanoja krepšinio 3X3 rungties nugalėtojus. Virvės traukimo rungčiai prizą įsteigė Dariaus ir Girėno apygardos 2-oji rinktinė.

Žaidynėse, kaip skelbia Lietuvos kariuomenė, dalyvaus kariai savanoriai individualiose rungtyse arba komandinėse, į kurias iš šiais metais vykusių varžybų „Žvalgo takas 2021“ ir geriausio pėstininkų skyriaus varžybų „atsineša“ nemenką balų skaičių. Balų skaičiumi prie bendrų rinktinių rezultatų prisidės ir šiais metais į žaidynes sugrąžinta rinktinių vadų kovinio šaudymo rungtis.

KASP žaidynių nugalėtojai bus apdovanoti sekmadienio vidudienį, tačiau dėl COVID-19 situacijos šiais metais pirmosios dienos rungčių nugalėtojams prizai bus įteikiami pirmąją dieną.

Žaidynėse galės dalyvauti tik turintys galimybių pasą, kuris bus patikrinamas prieš patenkant į žaidynių teritoriją.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite