Angle down Atgal

Pranešama, kada Šakių rajono gyventojus pasieks parama maisto produktais

Šakių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad 2020 m. rugpjūčio 3 d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) planuojama pristatyti paramą maisto produktais į mūsų rajono sandėlį. Parama seniūnijose bus dalinama rugpjūčio 6-21 dienomis.

Kaip praneša LPF „Maisto bankas“, trečiojo dalijimo metu nepasiturintieji sulauks 8 maisto produktų: rapsų aliejaus (0,920 kg), grikių kruopų (0,500 kg), greitai paruošiamos avižų košės su uogomis (0,070 kg), keptų pupelių pomidorų padaže (0,400 kg), konservuotų daržovių sriubos (0,480 kg), vištienos konservų (0,400), avižinių sausainių su šokolado gabaliukais (0,200 kg), saldinto sutirštinto pieno (0,397 kg).

Paramą maisto produktais gaus 3113 asmenų, 55 asmenimis daugiau nei birželio  mėnesį.

Primename, kad EPLSAF paramą gali gauti šeima (asmuo), kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 VRP dydžio (187,50 Eur), išimties atvejais – 2,2 VRP (275,00 Eur).

Asmenims parama maisto produktais išimties atvejais, įvertinus buities ir gyvenimo sąlygas ir surašius buities ir gyvenimo sąlygų patikrinimo aktą, gali būti skiriama:

  1. šeimoms (asmenims), auginančioms vaikus;
  2. neįgaliems asmenims;
  3. pensinį amžių sukakusiems asmenims;
  4. esant sunkiai materialinei padėčiai (sunki bendrai gyvenančio asmens liga, nelaimingas atsitikimas, gaisras, stichinė nelaimė ir kiti nenumatyti atvejai).

Vadovaujantis labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ bendradarbiavimo sutartimi, asmenys, kurie 2 kartus iš eilės neatsiima maisto produktų, išbraukiami iš paramos gavėjų sąrašų ir dėl paramos maisto produktais turi kreiptis iš naujo.

Socialinės paramos skyriaus socialinė darbuotoja Rima Valaitienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite