Angle down Atgal

Pranešama apie atlikėjo Eugenijaus Ostapenko mirtį

Trečiadienį paryčiais užgeso žinomo pramogų pasaulio atstovo Eugenijaus Ostapenko gyvybė. Žinia pasirodė jo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, ją žiniasklaidai vėliau patvirtino atlikėjo mama.

„Taip, šįryt Eugenijus mirė”, – portalui delfi.lt sakė moteris.

„Dviratuko“ atlikėjo paskyroje nurodoma, jog mirtis 44-erių vyrą ištiko šįryt, apie pusę šešių ryte, dėl širdies nepakankamumo.

Tai – ne pirmas kartas, kai pranešama apie žinomo vyro mirtį. Panašaus turinio žinutės jo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje buvo pasirodžiusios ir 2013 bei 2017 metais, tačiau tuomet E. Ostapenko artimieji jas paneigė ir vadino „pokštu“.

Žinomas vyras gyveno Klaipėdoje, čia baigė vidurinę mokyklą, vėliau studijavo Maskvos valstybiniame kultūros institute. Pastaraisiais metais E. Ostapenko garsėjo įvairiais skandalais ir susidūrimais su policija, apie kuriuos ne kartą rašė žiniasklaida.

E. Ostapenko karjera

1996 m. Rusijos televizijos 1-ojo kanalo Jurijaus Nikolajevo laidos „Utrenniaja Zvezda“ jaunųjų atlikėjų konkurso laureatas.

1996-1997 m. Rusijos radijo stoties „Majak“ hitų paradų daugkartinis nugalėtojas (dainos „Beriozovaja moja“, „List osennij letit“, „Mne byli suždeny“).

1997 m. Tarptautinio muzikos festivalio „Jurmala-97“ laureatas.

1999 m. Maskvos festivalio „Pesnia Rossiji“ laureatas.

2004 m. Lietuvoje išleido debiutinį solinį albumą lietuvių kalbą „Nakties princesė“.

2007 m. Lietuvoje išleido antrą solinį albumą lietuvių kalbą „Sulauk manęs“.

2008 m. Lietuvoje išleido trečią solinį albumą lietuvių kalbą „Dviratukas“.

2010 m. Projekto „Talentų Frontas“ prodiuseris.

2013 m. Lietuvoje išleido dainą „Studentų daina“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite