Angle down Atgal

Pranė Krilavičienė apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu

Artėjant Motinos dienai, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą, kuriuo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo daugiavaikes šalies mamas, pagimdžiusias, užauginusias ir puikiai išauklėjusias savo vaikus. Viena tokių moterų yra aštuonis vaikus pagimdžiusi, užauginusi ir gerai išauklėjusi Kaišiadorių krašto gyventoja Pranė Krilavičienė.

„Didžiuojamės ir džiaugiamės ponia Prane Krilavičiene. Jos, kaip ir kitų apdovanotų moterų, istorija ne tik liudija motinystės kilnumą, bet ir prisideda prie daugiavaikės šeimos įvaizdžio gerinimo. Į daugiavaikes šeimas neretai žiūrima kritiškai, todėl Pranutės Krilavičienės šeimos pavyzdys vertas dar didesnės pagarbos ir pasigėrėjimo“, – tikina Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

„Pasak Prezidento, apdovanodama ypatingai nusipelniusias mamas, valstybė išreiškia pagarbą ir dėkingumą visoms motinoms ir globėjoms“, – rašoma Prezidento komunikacijos grupės pranešime spaudai.

Šiemet ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanotos 44 daugiavaikės mamos ir globėjos. Absoliuti dauguma šeimų gyvena Lietuvos regionuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite