Angle down Atgal

Prancūzijoje mirė vairuotojas, užpultas į autobusą neįleistų keleivių be kaukių

Prancūzijoje pirmadienį mirė autobuso vairuotojas, užpultas kelių asmenų, kurių jis nenorėjo vežti, nes jie nedėvėjo apsauginių kaukių.

Šaltinis iš policijos Bajonoje, esančioje netoli Bjarico kurorto pietvakarių Prancūzijoje, nurodė, kad dėl šio nusikaltimo suimtas vienas asmuo, o kitų įtariamųjų ieškoma.

Tie asmenys sekmadienio vakarą bandė įlipti autobusą neturėdami bilietų ir kaukių, kurios dėl koronaviruso pandemijos yra būtinos viešajame transporte visoje Prancūzijoje.

Į 6-ą dešimtį metų įkopęs vairuotojas mėgino neleisti tiems žmonėms įlipti, tačiau jie kelis kartus smogė vyrui. Jis patyrė sunkią galvos traumą.

Vairuotojas be sąmonės buvo atgabentas į ligoninę, o gydytojai pirmadienį nustatė jo smegenų mirtį, sakė šaltinis iš policijos.

Pirmadienį sutriko regioninis susisiekimas autobusais, kai keli to vairuotojo kolegos atsisakė dirbti, protestuodami prieš šį žiaurų išpuolį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite