Angle down Atgal

Praėjusios paros nusikalstamų veikų suvestinėje minimi ir pareigūnai

Praėjusios paros Policijos departamento užfiksuotų nusikalstamų veikų suvestinėje minimi ir nukentėję arba patys nederamai pasielgę pareigūnai.

Artėjant šeštadienio vidurnakčiui, Kaune, Kovo 11-osios gatvėje esančio namo laiptinėje, policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl triukšmo, vyras kumščiu sudavė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnui, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Sulaikytas vyras dėl sveikatos būklės paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šeštadienio rytą Rokiškio rajono policijos komisariate nuo tarnybos nušalintas pareigūnas, kuriam nustatytas 0,18 prom. alkoholio kiekis kraujyje.

Taip pat šeštadienio rytą Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje esančiame klube, sulaikytas neblaivus (1,44 prom. alkoholio) Lietuvos kariuomenės kariškis, kuris ranka sudavė kitam klubo lankytojui. į veidą. Neblaivus buvo ir nukentėjusysis (1,03 prom. alkoholio). Dėl žaizdos veide, suteikus medicininę pagalbą, jis gydosi ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sekmadienio naktį Vilkaviškio rajono Bartninkų miestelyje sustabdytas nuosavas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (0,65 prom.) Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasienietis. Pradėta administracinė teisena.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite