Angle down Atgal

Praėjusią savaitę Marijampolės pareigūnams įkliuvo 12 neblaivių vilkikų vairuotojų

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Elanas Jablonskas savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo įrašu apie sustabdytus neblaivius vilkikų vairuotojus. 

„Savaitės rubrika „neblaivus vilkiko vairuotojas“ – #savaitėsautopilotas! 2020 m. lapkričio 16–22 dienomis Marijampolės apskr. VPK pareigūnai sustabdė net 12 neblaivių krovininių automobilių vairuotojų.

2020-11-17 ryte kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, lietuvis vairavo krovininį automobilį „Volvo FH“ neblaivus, pareigūnams patikrinus alkotesteriu, šis parodė 0,75 prom. girtumą. Vairuotojas teigė, jog iš vakaro automobilių stovėjimo aikštelėje išgėrė 4 butelius alaus, bet tai tik stereotipinis pasiaiškinimas pareigūnams. Kelionė buvo suplanuota į Lenkiją, bet kelių policijos patruliai neblaivaus vairuotojo kelionę nutraukė jam iš aikštelės nuvažiavus vos 1 km. Būtina pažymėti, kad tai pakartotinis lietuvio pažeidimas, nes jis prieš beveik metus jau buvo baustas už tai, kad vairavo krovinį automobilį būdamas neblaivus, tik pastarąjį kartą Šiauliuose jam buvo nustatytas – 0,23 prom. neblaivumas. Krovininis automobilis uždarytas į saugojimo aikštelę, teismas priims sprendimą dėl nuobaudos vairuotojui ir automobilio konfiskacijos.

Privalau paminėti ir kitą šios savaitės atvejį – 2020-11-16 kelių policijos patruliai sustabdė Lenkijos piliečio vairuojamą krovinį automobilį „Scania“, kurio vairuotojui nustatytas 0,64 prom. neblaivumas. Bet po pūstelėjimo į alkotesterį, Lenkijos pilietis neapsidžiaugė ekrane pamatytais skaičiais ir siekdamas išvengti atsakomybės kelių patruliams pasiūlė 150 Eur kyšį. Pareigūnai sureagavo principingai ir įformino kyšio davimo atvejį, dėl ko svečias iš užsienio turės dar didesnių nemalonumų.

#Marijampolėspolicijos pareigūnai ir toliau skirs atskirą dėmesį sunkiasvorių transporto priemonių kontrolei“, – skelbiama Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite