Angle down Atgal

Praėjusią parą policija registravo 96 eismo įvykius: nukentėjo ir pėstieji, ir dviratininkai

Praėjusią parą, ketvirtadienį, policija užregistravo kiek daugiau negu įprasta – 96 eismo įvykius. Žmonės buvo sužeisti 18 eismo įvykių metu, nukentėjo 18 eismo dalyvių. Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, neblaivūs asmenys dalyvavo 9 eismo įvykiuose, viename buvo sužeistas žmogus.

Vakare, 19.50 val., 38 m. vyras, būdamas neblaivus, vairavo automobilį „Subaru“, kurio nesuvaldė, atsitrenkė į stovintį kitą automobilį ir apvirto ant stogo. Dėl nugaros traumos neblaivus vairuotojas buvo pristatytas į ligoninę, jam nustatytas 2,21 prom. girtumas.

Ketvirtadienį užregistruota 18 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 18 žmonių, tarp sužeistųjų – 8 pėstieji.

Ryte, 6.24 val., lyjant, tamsoje, Vilniuje, Žirmūnų g., pėsčiųjų perėjoje automobiliu kliudytas 20-metis vaikinas. Kiek vėliau, apie 7 val., Panevėžyje, Nemuno g., pėsčiųjų perėjoje buvo partrenktas 46 m. vyras. Vidurdienį Ukmergėje, Kauno g., 82 m. vairuotojas nepraleido ir partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusią moterį, kuri dėl sužalojimo gydoma ambulatoriškai. Apie 21 val., Klaipėdoje, Liepojos pl., pėsčiųjų perėjoje buvo partrenktas 54 m. pėsčiasis, vyras paguldytas į ligoninę.

Vakare, 19.22 val., jau tamsiuoju paros metu, Vilniuje, Laisvės pr. 3a, automobiliu buvo partrenkta per kelią nenustatytoje vietoje netikėtai išėjusi garbaus amžiaus moteris, nesegėjusi atšvaitų, nedėvėjusi šviesą atspindinčios liemenės. Dėl daugybinių sužalojimų pėsčioji gydoma ligoninės reanimacijoje.

Vakare, 20.04 val., Raseinių r., krašto kelyje Raseiniai–Šilinė, buvo partrenkta neapšviestame kelio ruože į kelią išėjusi pėsčioji, kuri nesegėjo atšvaitų, nedėvėjo šviesą atspindinčios liemenės ir tamsoje buvo nematoma.

Ketvirtadienį įvyko 4 eismo įvykiai, kai automobiliai susidūrė su dviračiais, sužeisti 4 dviratininkai.

Įvyko trys eismo įvykiai, vairuotojams nesilaikant važiavimo pirmenybės taisyklių, 2 įvykiai įvyko vairuotojams neatidžiai manevruojant, vienas eismo įvykis įvyko automobiliui atsitrenkus į du kitus priekyje važiavusius automobilius.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite