Angle down Atgal

Praėjusią parą Klaipėdos pareigūnai tramdė vagis ir vandalus

Lapkričio 16 dienos kriminalinė suvestinė.

Lapkričio 16 dieną į Plungės pareigūnus kreipėsi pranešėjas, nurodydamas, kad 2020 m. lapkričio mėnesio pradžioje, tiksliai dienos nepamena, automobilį Chevrolet nugabeno į autoservisą Plungėje, po remonto darbų pastebėjo, kad iš užrakintos automobilio daiktadėžės dingo pneumatinis šautuvas 4.5 mm revolveris, kurio vertė 50 eurų su apkaba viduje ir dvi papildomos apkabos, kurių vertė 15 eurų, du dujų balionėliai ir polietileninis maišelis su šoviniais ginklui (300 vnt.), kurių vertė 5 eurai . Pradėtas vagystės tyrimas.

Apie 18:40 val. įmonės teritorijoje, Minijos g., Klaipėdoje, plaukiojančiame doke, remontuojamame laive, Ukrainos pilietis gim. 1997 m., darbo metu griuvo ir susižalojo. Sąmoningas nukentėjusysis perduotas medikams. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 176 str. (Darbų saugos ir sveikatos apsaugos darbe reikalavimų pažeidimas).

Apie 15:55 val. Plungės r., Platelių mstl., prie parduotuvės aptiktas stovintis automobilis "BMW", kurio galinis bamperis apgadintas, išdaužtas galinis dešinės pusės žibintas. Prie automobilio buvusi 1969 m. gimusi moteris pripažino pareigūnams, kad yra išgėrusi ir vairavo minėtą automobilį. Moteriai nustatytas nustatytas 2.18 promilių neblaivumas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite