Angle down Atgal

Praėjusi para keliuose: žuvo dviračiu važiavęs vyras

Praėjusią parą, sausio 19-ąją, pirminiais duomenimis, įvyko 34 eismo įvykiai. Keturiuose eismo įvykiuose sužeisti 3 žmonės, žuvo dviračiu važiavęs vyras.

Vakare Pasvalio rajone, Diliauskų kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje A10 Panevėžys-Pasvalys-Ryga, iš šalutinio kelio dviračiu išvažiuodamas vyras nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio krovininio automobilio DAF, vairuojamo 44 metų Lenkijos piliečio, ir su juo susidūrė. 53 metų vyras žuvo. Žmogus vilkėjo ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, dviratis buvo pažymėtas atšvaitais ir žibintais.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, dėl neblaivių vairuotojų kaltės eismo įvykiai įvyko Mažeikiuose ir Vilniuje.

11 kartų transporto priemonės susidūrė su į kelią išbėgusiais laukiniais gyvūnais: Klaipėdoje ir Anykščių, Ignalinos, Jurbarko, Klaipėdos, Lazdijų, Prienų, Rokiškio, Švenčionių, Ukmergės, Utenos rajonuose.

Lietuvos kelių policijos tarnyba įspėja eismo dalyvius dėl gana sudėtingų žiemiškų eismo sąlygų beveik visoje šalyje. Dėl snygio, šlapdribos, galimos lijundros, plikledžio, keliai daug kur yra slidūs.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite