Nuotraukų autorė – Rūta Grušaitė
Angle down Atgal

Praėjęs liepos savaitgalis – pilnas vasaros vidurio švenčių

Linksmai praleisti šeštadienį buvo galima Pervalkų bendruomenės namų atidarymo šventėje „Pervalkuose gyventi gera“ – su aktyviomis pramogomis, vaišėmis, keksiukų vėliava ir žvejybos turnyru. Muzika pasirūpino Pasvalio mišrus choras „Canticum novum“ ir varinių pučiamųjų instrumentų orkestras „Tibi-dibi-dach“.

Pušalote tuo pačiu metu buvo galima pasilinksminti ir jauniems, ir vyresniems – vyko net dvi šventės: „Linksmiada 2019“, skirta mažiesiems mūsų rajono gyventojams, ir „...kai kvepia liepom...“, skirta visiems, norėjusiems pasilinksminti kartu su „Apynėliu“, „Vairu“, Vytautu Šiškausku, retro grupe „Alkasalis“ ir šventės gaspadine – Violeta Mičiuliene. Čia taip pat vyko ir kvapą gniaužiančios automobilių slalomo varžybos, loterija, kariškių pasirodymai, naktinis lazerių šou bei 2 metrų šakočio skanavimas!

Pumpėnuose buvo galima net pasiklysti veiklų įvairovėje: čia vyko vidurvasario šventė. Nuo 5 val. ryto vyko žvejų varžybos, toliau sekė futbolo varžybos, krepšinio turnyras, šiaurietiško ėjimo užsiėmimas, mezgimo čempionatas, ropliukų varžybos, vyko paskaitos apie saviugdą, buvo galima išvysti net Brolius Lavrinovičius „Kitokių pasikalbėjimų“ renginyje ir dar daug įvairiausių pamogų.

Diliauskuose, Atžalyno bendruomenės lauko estradoje, vakarop vyko regioninė vokalinių ansamblių šventė „Lakštingalų vakaras“. Čia savo išlavintus balsus demonstravo Pakruojo, Linkuvos, Pasvalio ir Biržų kultūros centrų ansambliai.

Žilpamūšyje ir Gulbinėnuose vyko tradicinės vasaros šventės, sukvietusios visus gyventojus su šeimomis ir draugais smagiai pasibūti drauge.

Pasvalyje taip pat buvo galima pasilinksminti: šalia Kultūros centro vyko pirmasis „Vasaros muzikinių kiemelių“ renginys. Čia šokiais linksmino pagyvenusių žmonių šokių kolektyvas „Abrūsėlis“ ir moterų šokių kolektyvas „Smilga“, o dainas dainavo Norgėlų kultūros namų Moterų vokalinis ansamblis.

Nepaisant renginių gausos, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos atstovai buvo pakviesti dalyvauti dar ir šventėje Latvijoje. Viecumnieku savivaldybėje vyko „Lelijų šventė“, į kurią buvo pakviesti visų 7 savivaldybių, kartu vykdančių projektą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje 2019“, atstovai. Delegacijos atvyko ne tuščiomis – kiekviena jų atsivežė savo krašto mėgėjų meno kolektyvus. Šventės metu Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas pasveikino visus susirinkusius lietuvių ir latvių kalbomis, džiaugėsi puikia savivaldybių draugyste ir linkėjo visiems gražios šventės. Pasvalio rajonui atstovavo Pasvalio kultūros centro Valakėlių skyriaus vaikų ir jaunimo folklorinio ansamblis „Tikutis“, išjudinęs minią nuostabiais tradicinės muzikos garsais. Šventėje buvo galima pasigrožėti iš augalų pagamintais „tortais“, rajono gyventojų augintų ir išpuoselėtų lelijų spalvomis ir įvairove, vyko ir tikrų, naminių tortų skonio ir grožio konkursas.

Vasaros vidurio sulaukėme, galime džiaugtis puikiais orais ir laukti artėjančių kitų švenčių!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite