Pradinių klasių mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 3-kovės varžybos

Tauragė

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt

84245

Š. m. gegužės 7 dieną, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos stadione, vyko pradinių klasių Pagėgių savivaldybės mokyklų žaidynių lengvosios atletikos 3-kovės varžybos, kuriose dalyvavo trys mokyklos: Pagėgių pradinė mokykla (mokytoja Rolanda Rakauskienė), Natkiškių Zosės Petraitienės mokykla (mokytojas Antanas Musvydas) ir Stoniškių pagrindinės mokykla (mokytoja Dalia Alkimavičienė).

Pirmas vietas iškovojo ir teisę dalyvauti Lietuvos zoninėse varžybose Utenoje gegužės 14 dieną Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos mergaičių komanda ir Pagėgių pradinės mokyklos berniukų komanda. Antras vietas iškovojo Pagėgių pradinės mokyklos mergaičių komanda ir Natkiškių Zosės Petraitienės mokyklos berniukų komanda. Trečią vietą iškovojo Stoniškių pagrindinės mokyklos mergaičių ir berniukų komandos.

Asmeninėse 3-kovės varžybose mergaičių grupėje nugalėjo Kamilė Kuzmarskytė iš Natkiškių(178 taškai), Danielius Puodžiūnas iš Stoniškių(134 taškai), antrąją vietą iškovojo Gabrielė Paleckytė iš Pagėgių (176 taškai), Erikas Merkelis (129 taškai) iš Pagėgių ir trečiąją vietą iškovojo Rugilė Jonelytė (142 taškai), Danilas Mažrimas iš Natkiškių (124 taškai).

60 m bėgimo renginyje Ivietą užėmė Kamilė Kuzmarskytė (4,89 s), Danielius Puodžiūnas (4,92 s), Kristupas Kuskys iš Pagėgių (4,92 s), Nojus Aušra iš Natkiškių (4,92 s).

II vietą užėmė Gabrielė Paleckytė (5,03 s). III vieta atiteko Rugilei Jonelytei (5,20 s) iš Natkiškių.

Šuolio į tolį rungtyje I vietą užėmėGabrielė Paleckytė (3,79 m), Erikas Merkelis (3,87m) iš Pagėgių, II vietą - Kamilė Kuzmarskytė (3,70 m), Danilas Mažrimas (358 m) iš Natkiškių, III vietą - Saulė Liepa Mizgirytė (3,20 m) iš Pagėgių bei Augustas Šedys (3,50 m) iš Stoniškių.

Kamuoliuko metimo rungtyje Ivietą laimėjoUrtė Kalnaitytė (24,30 m) ir Danielius Puodžiūnas (37 m) iš Stoniškių, II vietą - Gabrielė Vitkutė (24 m),Danilas Mažrimas (33,50 m) iš Natkiškių, III vieta atiteko Emilijai Mikulskytei (21,80 m) iš Natkiškių ir Augustui Šedžiui (32 m) iš Stoniškių.