Angle down Atgal

Ligoniai iš Pramonės rajono evakuojami į ligoninę, vaikų namus ir sporto salę

„Pradedame evakuaciją“, - ekstremalią situaciją Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino netoli nuo Pramonės g. 1, gaisravietės, kur nuo nakties dega padangos, veikiančio Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC) direktorė Irma Maskeliūnienė.

Pramonės g. 9 esančiame buvusių šilumos tinklų profilaktoriume veikia palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius, ambulatorinė reabilitacija ir globos skyrius. Čia gyvena, gydomi daugiausia vyresniojo amžiaus žmonės. Jiems dūmų iš Pramonės g. 1 gaisro teko bene daugiausia. Tai nustatė ir pradėti evakuaciją nurodė ekstremalių situacijų grupė.

Senelius perkelti į saugias patalpas pasitelkta ir kariuomenė.

ATNAUJINAMA

Ligonių evakuaciją Alytaus MRSC darbuotojai vykdo padedami ne tik karių, tačiau ir talkinami kolegų medikų bei vežėjų iš „Kautros“ bendrovės.

Pradiniais duomenimis, evakuacija yra reikalinga aštuonioms dešimtims ligonių.

Dalis senolių, kuriems reikia pastovios medicinos pagalbos, bus paguldyti ligoninėje, kitai daliai buvo ieškomos patalpos.

Alytausgidas.lt žiniomis, pacientai, kurių būklė nėra kritiška, evakuajami į kitas patalpas, taip pat ir į Putinuose esančią švietimo įstaigą.

Evakuojamus ligonius Putinuose priims Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokykla. Kaip mūsų portalui patvirtino šios mokyklos atstovė, MRSC pacientai laikinai bus priglausti sporto salėje. Naujos statybos pastatas Miklusėnų g. 36 yra šiuolaikinės statybos, erdvus, jaukus su gerai veikiančiu vidaus patalpų šildymu, tad senoliai sušalti neturėtų.

Alytaus MRSC direktorė I. Maskeliūnienė patikslino, kad dalis pacientų perkeliami ir į vaikų namų patalpas. Kaip mūsų portalui patvirtino I Alytuje veikiančio miesto šeimos centro (buvusių vaikų namų) direktorius Romutis Žebuolis, ligoniai laikinai bus priimti įstaigos izoliatoriuje.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite