Angle down Atgal

Prabėgo plaukimo varžybos, skirtos trenerio K. Jankevičiaus atminimui

Dvi dienas Šiauliuose vykusiose plaukimo varžybose „Naujųjų metų link“, skirtose treneriui Kęstučiui Jankevičiui atminti, geriausių varžybų trejete skambėjo šiauliečių pavardės.

Mergaitės ir berniukai varžėsi 12–15 m. amžiaus grupėse.

Varžybose geriausių plaukikų trejete Ugnė Takuševičiūtė užėmė antrą vietą. Iš viso ji pelnė keturis medalius. 100 m laisvu stiliumi šiaulietė atplaukė antra per 1 min 3,09 sek. (24 dal.), 200 m laisvu stiliumi – pirma per 2 min 17,17 sel. (7 dal.), 400 m laisvu stiliumi – pirma per 4 min 53,29 sek. (10 dal.) ir 100 m kompleksu – pirma per 1 min 11,66 sek. (16 dal.) Ugnę treniruoja E. Šiautkulis. Tris medalius iškovojo Giedrė Skrodenytė (100 m nugara, 1 min 10,41 sek., 2 vieta, 7 dalyvės, 100 m peteliške, 1 min 9,16 sek., 1 vieta, 6 dal., 100 m kompl. 1 min 12,55 sek., 2 vieta, 16 dal.).

Prizininkėmis tapo Urtė Anučauskytė (100 m peteliške, 1 min 23,63 sek., 3 vieta, 6 dalyvės), Deimantė Dumpytė (200 m laisvu stiliumi, 2 min 26,36 sek., 3 v., 7 dal., 100 m krūtine, 1 min 24,55 sek., 3 v. 6 dal.), Gerda Jociūtė (200 m nugara, 2 min 37,26 sek., 2 v., 3 dal.).

Mergaites treniruoja Paulius Povilionis.

Trečios vietos laimėtoja tapo Patricija Geriksonaitė, plaukusi100 m nugara (1 min 12,36 sek. 7 dal.). Jos trenerė Dovilė Pocienė.

Trenerio Egidijaus Šiautkulio auklėtinė Ugnė Nemeikšytė tapo100 m plaukimo krūtine rungties vicečempione (1 min 23,54 sek. 6 dal.), o Andriaus Bičkaus ugdytinė Skaistė Prokarenkaitė 200 m plaukimo laisvu stiliumi vicečempione (2 min 24,41 sek., 7 dal.)

Varžybose geriausių plaukikų top trejeto pirmoje vietoje – Neilas Vaičiulis. 100 m krūtine jis nuplaukė per 1 min 9,62 sek. (9 dal.), 200 m krūtine - per 2 min 30,87 sek. (10 dal.), 200 m kompl. - per 2 min 25,89 sek. (4 dal.) ir iškovojo tris aukso medalius, o 100 m kompleksu - per 1 min 6,75 sek. ir iš šešių buvo antras.

Geriausių plaukikų top trejetą užbaigė Matas Reivytis (treneris P. Povilionis). 100 m laisvu stiliumi jis atplaukė antras iš 30 plaukikų (57,71 sek.), o triskart čempionu tapo, plaukdamas 200 m laisvu stiliumi (2 min 9,74 sek. 11 dal.), 100 m nugara (1 min 6,24 sek., 9 dal.) ir 100 m kompl. (1 min 6,37 sek., 6 dal.).

Domas Stankevičius (trenerė Vilma Staškuvienė)100 m nugara įveikė per 1 min 8,57 sek. ir iš devynių finišavo antras.

Neitas Vižingis (treneris P. Povilionis) tapo100 m plaukimo rungties peteliške čempionu (1 min 11,07 sek. 5 dal.). Dar du bronzos medalius jis pelnė 100 m plaukimo nugara rungtyje (1 min 11,97 sek. , 9 dal.) ir 100 m plaukimo kompleksu rungtyje (1 min 11,07 sek., 6 dal.)

Domas Skirmantas (treneris E. Šiautkulis) 100 m krūtine nuplaukė per 1 min 21,34 sek. ir užėmė trečią vietą iš devynių.

Matas Juozapaitis (treneris E. Šiautkulis) laimėjo pirmą vietą 200 m, plaukdamas nugara (2 min 27,96 sek. 2 dal.). Tris sidabro medalius jis laimėjo nuplaukęs 100 m krūtine (1 min 12,47 sek., 9 dal.), 200 m krūtine (2 min 37,80 sek. 10 dal.), 200 m kompleksu (2 min 28,09 sek., 4 dal.)

Kristupas Kvitko (treneris E. Šiautkulis) laimėjo trečią vietą po200 m plaukimo laisvu stiliumi rungties (2 min 25,41 sek., 11 dal.) ir antrą vietą po 100 m plaukimo peteliške rungties (1 min 12,12 sek., 5 dal.)

Dar du medalius pelnė Žanas Luninas (treneris E. Šiautkulis), plaukęs laisvu stiliumi. 100 m atkarpą jis įveikė per 58,83 sek. ir iš 30 plaukikų buvo trečias, 200 m - per 2 min 16,69 sek. ir iš 11 dalyvių tapo antras.

Varžybose dalyvavo plaukikai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių ir Šiaulių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite