Angle down Atgal

Povilo Ventos Kuprio nauja poezijos knyga „Medžiameldis“.

Ketvirtadienį Naujojoje Akmenėje, penktadienį Ventoje Povilas Venta Kuprys pristatys savo naują poezijos knygą „Medžiameldis“.

„Norėčiau pristatyti garsiojoje Naujosios Akmenės bibliotekoje savo poeziją akis į akį, širdis į širdį, be jokių techninių priemonių. Esu iš prigimimo andragogas, tai man džiaugsmas bendrauti su kiekvienu“, – sako autorius.

Povilo Kuprio poezijos girdėjome praėjusioje „Lakštingalų nakties“ šventėje Papilėje, skelbėme ir „Vienybėje“. Poeto literatūrinis vardas yra Povilas Venta Kuprys, todėl, kalbant apie jo kūrybą, jis pageidavo būti pristatytas tokiu vardu. Literatūrinis vardas yra susijęs su Ventos miestu, Ventos upe, nes iš ten poetas sakosi kilęs. Ir ne tik prisiminimais jis „surištas” su Venta. Naujosios knygos „Medžiameldis” pirmasis skyrius beveik visas skirtas upei Ventai ir Ventai.

Prisiminimus iš Ventos Povilas priskiria pirmiesiems keturiolikai savo gyvenimo metų.

Šiais metais išleista antroji poezijos knygelė „Medžiameldis“, į kurios sutiktuves ir kviečia autorius Naujojoje Akmenėje viešosios bibliotekos meno ir muzikos skaitykloje ketvirtadienį, sausio 30 d., 17.15 val. Susitikimas Ventos miesto bibliotekoje penktadienį, sausio 31 d., 16 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite