Angle down Atgal

„Portfolio“ meno galerijoje startavo kūrybinių dirbtuvių projektas

Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas lankėsi VšĮ „Portfolio“ meno galerijoje. Jos erdvėse penktadienį, rugsėjo 18 d., prasidėjo kūrybinių dirbtuvių projektas „Kūrybinės patirtys su profesionaliais menininkais“.

„Kiekvienas iš mūsų esame šiek tiek menininkas. Todėl džiugu, kad vyksta tokie projektai, nes jų ir juose dalyvaujančių, edukacine veikla užsiimančių menininkų dėka, jauni Biržų krašto žmonės gali atrasti juose slypinčius meninius gebėjimus,“- kalbėjo meras V. Jareckas.

Viso projekto metu bus suorganizuotos fotografijos, grafikos ir keramikos kūrybinės dirbtuvės, skirtos 9–12 klasių Biržų rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviams.

Projektas prasidėjo keramikos dirbtuvėmis su biržiete menininke keramike Gražina Visockiene. Užsiėmimai kūrybinėse dirbtuvėse vyko dvi dienas (penktadienį ir šeštadienį).

Rugsėjo 23–24 d. VšĮ „Portfolio“ meno galerijoje vyks grafikos kūrybinės dirbtuvės su Eugenijumi Varkulevičiumi, o spalio 2–3 d. – fotografijos kūrybinės dirbtuvės su Marija Čičirkiene.

Projekto metu sukurti moksleivių darbai bus įamžinti ir iš jų sumaketuotas elektroninis darbų katalogas. Taip pat bus organizuojamas projekto dalyvių darbų parodos atidarymas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite