Angle down Atgal

Populiariausi garso kolonėlių gamintojai

Norint mėgautis muzika visur ir visada, į pagalbą vis dažniau pasitelkiama Bluetooth kolonėlė. Tokius įrenginius visuomet patogiai galima pasiimti su savimi – jie neturi laidų, tad naudojimas dėl to tampa tik dar paprastesnis.

Visgi, norint išsirinkti tinkamiausią garsiakalbį, tenka susipažinti su itin plačia jų įvairove, todėl prieš priimant sprendimą, reikia apgalvoti ne vieną svarbų kriterijų. Siūlome pradėti nuo prekinio ženklo – populiariausi gamintojai leis mėgautis aukšta garso kokybe ir pasiūlys ne vieną papildomą privalumą. Kuriais iš jų verta pasitikėti?

Bose

Tai – amerikietiškas prekinis ženklas, kuris pirmiausia išgarsėjo dėl gerai triukšmą slopinančių ausinių ir įspūdingą garso kokybę siūlančių namų garso sistemų. Tačiau nuolatinis noras tobulėti gamintojus paskatino įsitraukti ir į nešiojamų garsiakalbių rinką – kompanija dabar siūlo kelias skirtingas nešiojamų kolonėlių linijas, pritaikytas įvairiems Jūsų poreikiams. Be to, pasitelkus „Bose Music“ programėlę, pagal savo skonį galima kontroliuoti žemus ir aukštus dažnius.

JBL

Nuo 1946 metų sėkmingai gyvuojanti kompanija siūlo tiek profesionalams, tiek namų naudojimui pritaikytas garso įrangos linijas. Tiek JBL belaidės ausinės, tiek ir kolonėlės pasižymi išskirtinai gera garso kokybe – šiam aspektui visuomet yra skiriamas didžiausias dėmesys. Kalbant apie garsiakalbius, verta paminėti ir madingą jų išvaizdą bei labai įvairiapusišką pasirinkimą. Šios kompanijos asortimente rasite tiek labai ilgai veikiančių, tiek galingą stereofoninį garsą užtikrinančių ar vandeniui atsparių ir dėl to pliažo vakarėliams puikiai tinkančių įrenginių.

Sony

Tikėtina, kad savo namuose turite bent vieną šiuo prekiniu ženklu pažymėtą elektronikos prietaisą – kompanija dažnai siejama su pasitikėjimu ir lojalumu, o jų produktai vertinami dėl aukštos kokybės ir novatoriškų idėjų. To paties galima tikėtis ir iš garso kolonėlių, tarp kurių rasite tiek kompaktiškus, nedidelius prietaisus, tiek kur kas didesnę, įspūdingu galingumu pasižyminčią įrangą.

Philips

Tai – dar vienas puikiai daugeliui pažįstamas prekinis ženklas, rinkoje lyderiaujančių pozicijų neužleidžiantis jau ilgiau kaip 100 metų. Gamintojų siūlomos garso kolonėlės pasižymi stilingu dizainu, gali būti poruojamos kartu su įvairiausiais įrenginiais (o kartais – net ir tarpusavyje), siūlo solidų atsparumą vandeniui ir daugybę kitų papildomų privalumų. Visi jie užtikrins dar malonesnę klausymosi patirtį.

Amazon

Ši kompanija yra viena didžiausių technologinių įmonių, kurianti įvairią elektroniką, o tarp jų ir nešiojamas kolonėles. Jų siūlomi modeliai labiausiai yra pritaikyti namų naudojimui, tačiau juos galima pasitelkti ir kitiems tikslams. Kone labiausiai dėmesį atkreipia žavus dizainas, bet dar labiau stebina tai, jog tarp tokių prietaisų dominuoja išmanieji įrenginiai – daugelį jų labai patogiai galėsite valdyti balsu.

Google

Šios kompanijos pristatinėti tikrai nereikia – pirkėjams retai kada kyla klausimų, ar verta ja pasitikėti. Tiesa, kol kas tokiu prekiniu ženklu pažymėtų garso kolonėlių pasirinkimas nėra ypatingai platus, tačiau visos jos turėtų džiuginti savo galimybėmis. Nors tokie garsiakalbiai taip pat labiau tinka namų naudojimui, išmaniosios jų funkcijos ir asistentai užtikrina, kad jų naudojimas bus maksimaliai patogus.

Sonos

Nors ši kompanija gali būti girdėta ne visiems, aukštos kokybės garso mėgėjai su ja tikrai turėtų būti susipažinę. Gamintojai siūlo itin kokybiškas, išmanias funkcijas palaikančias garso kolonėles, kurios suteikia galimybę garso profilius pasikoreguoti pagal savo skonį. Jei kokybė yra Jūsų prioritetas, tai bus vienas geriausių pasirinkimų.

Tai – kone daugiausiai komplimentų susilaukiantys garso kolonėlių gamintojai, tačiau dėmesio vertų prekinių ženklų neabejotinai atrasite ir daugiau. Platų nešiojamų garsiakalbių pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė: spauskite čia, jei norite su juo susipažinti.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite