Angle down Atgal

Populiariausi čiužinių tipai: kuris geriausiai tinka Jums?

Kokybiškas mūsų poilsis susideda iš daugybės skirtingų niuansų, tarp kurių labai dažnai minimi ir čiužiniai. Rinkdamiesi juos, turime apgalvoti ne vieną svarbų aspektą, tačiau bene svarbiausia pasirinkti būtent Jums tinkantį šių gaminių tipą. Šį kartą aptarsime pagrindines jų rūšis ir išskirsime svarbiausias jų ypatybes – geriau žinodami jas, daug lengviau priimsite sprendimą, kuris tikrai pasiteisins.

Spyruokliniai čiužiniai

Šio tipo gaminiai susilaukia ypatingai daug dėmesio – pirmiausia dėl to, kad tarp jų galima rasti daugybę itin gera kaina pasižyminčių variantų. Tokie čiužiniai lengvai išgarina drėgmę, todėl nereikia jaudintis, kad šis gaminys ilgainiui pradės pelyti. Renkantis tokius gaminius, ypatingai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar spyruoklės yra jungiamos tarpusavyje: jei taip, labai tikėtina, kad labai gerai jausite, kaip vartosi Jūsų lovos kaimynas. Tačiau šiais laikais spyruoklės vis dažniau yra atskiriamos ir apvelkamos skirtingais uždangalais, todėl šio diskomforto galima išvengti.

Būtent pagal naudojamą technologiją išskiriami ir du šių gaminių tipai – tai „bonell“ ir kišeninių spyruoklių čiužiniai. Pirmajame variante spyruoklės yra apjungtos tarpusavyje, todėl Jūsų partnerio judesiai gali būti gana gerai juntami. Visgi, toks modelis yra stabilus ir ilgai nepraranda savo pirminės formos. Tuo tarpu kišeninių spyruoklių gaminiai turi nesujungtas spyruokles: taip užtikrinamas didesnis komfortas. Be to, galima rasti modelių ir su anatominėmis zonomis.

Putų poliuretano čiužiniai

Tai – dar vienas šių gaminių tipas, kuris užtikrins maksimalų komfortą, tačiau tikrai nereikalaus didelių investicijų. Pagrindinis šių gaminių išskirtinumas yra elastingumas – tai reiškia, kad Jūsų kūno svoris yra tolygiai paskirstomas ir tuo pačiu suteikiamas pakankamai tvirtas pagrindas. Šie čiužiniai yra itin higieniški: jie neturi jokio aiškiai juntamo kvapo, gerai praleidžia drėgmę ir dažniausiai nesukelia alerginių reakcijų.

Be to, dėl gero svorio pasiskirstymo, šio tipo gaminiai puikiai tinka jautresniems, įvairių skausmų kamuojamiems žmonėms. Jį įvertinsite tuomet, jei vargins sąnarių skausmai ar, pavyzdžiui, rankų bei kojų tirpimas. Sumažėja spaudimas, todėl skaudamos vietos gali geriau atsipalaiduoti – tai reiškia, kad geriau pailsėsite ir Jūs.

Viskoelastiniai čiužiniai

Šie gaminiai taip pat geba prisitaikyti prie kūno formų, todėl garantuojamas maksimalus komfortas. Net ir tuomet, jei Jūsų lovos kaimynas miega neramiai, laba tikėtina, kad Jūsų poilsiui tai neturės jokios įtakos. Tokius čiužinius dažnai patariama rinktis tiems, kurie kenčia nugaros skausmus ar turi stuburo problemų – ant šio gaminio pailsėsite kur kas komfortiškiau.

Tiesa, šis variantas gali būti ne pats tinkamiausias tuomet, jei esate linkęs į prakaitavimą, kadangi drėgmė iš šio gaminio taip greit nepasišalina. Diskomfortas gali būti jaučiamas ir tuomet, jei kambaryje yra ypatingai tvanku. Tačiau visais kitais atvejais tai bus dėmesio vertas pasirinkimas – visus viskoelastinius čiužinius galite apžiūrėti čia: https://pigu.lt/lt/ciuziniai.

Lateksiniai čiužiniai

Šio tipo gaminiai labai gerai prisitaiko prie mūsų kūno formų, todėl puiki miego kokybė yra garantuota. Tiesa, tik tuo atveju, jei nesate alergiški lateksui ar ypatingai jautrūs kvapams, kadangi daugelis tokių čiužinių turi labai specifinį kvapą, kurį dažniausiai itin sunku pašalinti. Tačiau jei šie aspektai Jums nėra aktualūs, tokie gaminiai pasiūlys ir daugiau privalumų, tokių kaip ilgaamžiškumas, atsparumas dulkių erkutėms ir pelėsiui. Šie čiužiniai taip pat pasižymi ir puikiu laidumu orui, todėl juos drąsiai gali rinktis ir gausiau prakaituojantys asmenys. Daugelis jų yra gan sunkūs, tačiau pakankamai lankstūs, todėl dėl transportavimo nesklandumų neturėtų kilti.

Kokosiniai čiužiniai

Šie, ypatingu natūralumu garsėjantys čiužiniai dažnai rekomenduojami vaikams, tačiau ilgą jų privalumų sąrašą įvertins ir suaugusieji. Jie puikiai prisitaiko prie mūsų kūno formų ir nesukelia alerginių reakcijų – taip užtikrinamas visapusiškas miegojimo komfortas. Nereikės susidurti ir su dulkių erkutėmis ir kitais ramybės neduodančiais mikroorganizmais, o priežiūrai taip pat neteks skirti ypatingai daug laiko. Nors šie čiužiniai, lyginant su kitais tipais, nėra patys pigiausi, tai – investicija į kokybišką miegą, tvarumą ir ilgaamžiškumą.

Čiužinių pasirinkimo įvairovė yra pakankamai plati, jog, išsigryninę savo poreikius, nesunkiai surastumėte sau patį tinkamiausią. Visus juos apžiūrėti galite Pigu.lt el. parduotuvėje: čia jie parduodami itin palankia kaina.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite