Angle down Atgal

Populiariame sušių restorane apsilankęs A. Žiurauskas pasibaisėjo: ar jūs rimtai?

Ketvirtadienio vakarą Kaune esančiame sušių restorane „Sushi Express“ kartu su mylimąja Emilija Gutauskaite apsilankęs aktorius ir režisierius Andrius Žiurauskas pasibaisėjo – jį iš vėžių išmušė grubus restorano darbuotojų elgesys.

Apie nemalonią situaciją aktorius prabilo socialiniuose tinkluose. Kaip tikino A. Žiurauskas, konfliktą su „Sushi Express“ darbuotoju iššaukė rūpestis dėl mylimosios sveikatos.

Vyras pasakojo, kad atėjęs į restoraną įspėjo darbuotojus, jog jo mylimoji yra alergiškai žuviai. Nors toks prašymas daugelyje restoranų yra laikomas visiškai normaliu, šioje vietoje žinoma pora sulaukė ne supratimo, o piktų replikų.

„Mano peilis ir lentelės žuvų riebalais ištepti... Tai ką, man dabar plauti?“ – A. Žiurauskui atšovė sušių restorano darbuotojas.

Šią grubią repliką netruko palydėti ir kita – esą restorano darbuotojas neturi laiko tokioms klientų užgaidoms, nes turi daug darbo.

A. Žiurauskas pasakojo, jog neslėpdamas pykčio su restorano darbuotojais atsisveikino.

Tiesa, vos prakalbus apie šią situaciją socialiniuose tinkluose, po A. Žiurausko įrašu nusidriekė komentarų eilė. Tarp jų netrūko ir kritikos – esą eiti į sušių restoraną ir tikėtis patiekalo ne su žuvimi yra nenormalu.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite