Angle down Atgal

Politinis birželis lyg Zobovo meškučių nuotykiai

Šiame žinių prikimštame ir nuolat besikeičiančiame Pasaulyje darosi vis sunkiau atskirti tikrovę nuo iliuzijos. Štai visą Lietuvą, o ir planetą Žemė apskriejo žinia, kad tūlas pilietis Zobovas užsidarė kartu į narvą su meškučiu Vipu.

Sunku pasakyti, ar meškutis Vipas to pageidavo. Bet Zobovas tai darė nenorėdamas atiduoti meškučio pareigūnams. Bet pareigūnai atėmė. Tada tūlas pilietis Zobovas važiavo tiesiai į Vilnių pas patį Aplinkos ministrą reikalauti, kad Vipą jam atiduotų.

Vipo neatidavė, o dar išsiaiškino, kad kita Zobovo meškutė Kvina jau iškeliavo į amžinuosius medžioklės plotus. Bet Zobovas nepasakė kur ji palaidota. Laukite istorijos tęsinio...

Kažkokia tragikomedija vyksta 21 amžiaus Lietuvoje, Holivudo prodiuseriai trina rankomis.

Ne ką mažiau įdomūs dalykai darosi Lietuvos politikoje.

Išdidžiai palydėjome pavasarį, pasidžiaugdami, kad LR Prezidento rinkimų ralio paskutiniame rate liko pažangūs, modernūs ir naujoviški bolidai. Bet dar prieš tai tūlas pilietis Karbauskis pasakė, kad neliks valdžioje, jeigu pralaimės rinkimus.

Rinkimus pralaimėjo - valdžioje liko. Paskui tūlas pilietis Skvernelis pasakė, kad neliks valdžioje. Valdžioje liko. Paskui patikslino, kad neliks valdžioje po liepos 12d.

Paskui dar patikslino, kad gal ir liks valdžioje. Tūlas pilietis Pranckietis niekada nesakė, kad neliks valdžioje. Bet už jį pasakė Karbauskis.

Tada Pranckietis pasakė, kad jis liks valdžioje. Seimas prieš atostogas kunkuliuoja, derybininkai braižo naujos poltinės sąjungos kontūrus, nors nelabai aišku, kuom ji nauja, jeigu tie patys veidai sėdi už derybų stalo, kaip ir prieš tris metus.

Vyriausybės ministrai pasimetę ir menkai dirba, nes derybininkai per televizijos žinias vos ne kasdien tai vieną, tai kitą atleidinėja. O dar naujo Prezidento skaistykla reikės ištverti. Žodžiu, ne Lietuva ir ne darbai dabar galvoje.

Sumaištisir painiava valdžios galvose didesnė negu žvejo supainiotas valas. Mat jį galas tas valdžios intrigas ir intrigėles, jeigu tai netrukdytų priimti žmonėms reikalingus sprendimus valstybėje.

Dabar gi valdžia nusprendė sau pasidaryti eutanaziją, vien tik dėl to, kad tūlas pilietis Karbauskis užsigavo, kad nebe visi jo į seimą atvesti valstiečiai, eina paskui jį vorele.

Visiems bus geriau, jeigu užsitęsęs politinis chaosas išsispręs greičiau. Jeigu laimės Karbauskis, neliks Pranckiečio. Jeigu laimės Pranckietis, neliks Karbauskio karūnos ir valstiečiai skils. Skvernelis greičiausiai liks abejais atvejais.

Labiausiai norisi, kad rimtų žmonių, ne visai rimti žaidimai kuo greičiau baigtųsi, kaip ir Zobovo ir jo meškučių vargai.

Kad prisiekęs Prezidentas turėtų tvirtą pamatą, kurio pagalba pradėtų vykdyti savo duotus rinkiminius priesakus.

Ir visgi kužda nuojauta, kad iš didelio debesio bus mažai lietaus, o naujųjų seimo derybininkų entuziazmas išsisklaidys, kaip tūlo piliečio Kirkilo pypkės dūmas...

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite