Angle down Atgal

Politikų turto deklaracijos: kuris Telšių apskrities meras turtingiausias?

Vakar Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė metinių turto deklaracijų išrašus. Politikų turto deklaracijos pateikiamos viešai, tad spauda iš karto ėmė domėtis ministrų, merų bei kitų svarbių asmenų turto deklaracijomis. Etaplius.lt smalsavo, kaip gi atrodo Telšių apskrities merų turto deklaracijos, kuris turi daugiausiai santaupų arba vairuoja geriausią automobilį.

Turtingiausias Telšių apskrityje – Plungės rajono meras Audrius Klišonis. Politikas deklaravo turįs nekilnojamojo turto (gyvenamajį namą, nebaigtų statybų, žemės sklypų) už 130526 eurus. Audriui Klišoniui taip pat priklauso akcijų už 2786 eurus. Meras savo transporto priemonės neturi.

Rietavo merui Antanui Černeckiui priklauso nekilnojamojo turto, kurio bendra vertė – 76784 eurai. Politikas vairuotoja automobilį, kurio vertė 6400 eurų. A. Černeckiui priklauso ir meno kūrinių bei juvelyrikos dirbinių už 3909 eurus.

Mažeikių rajono meras Vidmantas Macevičius deklaruoja neturintis nekilnojamojo turto. Tiesa, meras yra įsigijęs meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių už 20500 eurų, bei akcijų ir vertybinių popierių už 16100 eurų. Politikas vairuoja automobilį už 4350 eurų.

Telšių rajono meras Kęstutis Gusarovas turto deklaracijoje skelbia, kad jam priklauso gyvenamasis namas už 12743 eurus. Politikui priklauso transporto priemonė, kurios vertė – 16000 eurų. Tai brangiausia transporto priemonė, palyginus su kitais Telšių apskrities merų automobiliais.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite