Angle down Atgal

Politikų dėmesys sutelktas į ligoninės skyrių išsaugojimą

Pastaruoju metu Mažeikių rajono politikai, nepriklausomai nuo partiškumo, išvien dirba, kad būtų išsaugoti visi Regioninės Mažeikių ligoninės skyriai.

Gydymo įstaigos steigėja – Mažeikių rajono savivaldybė – inicijavo ne vieną susitikimą dėl ligoninės likimo. Sveikatos apsaugos viceministrė Danguolė Jankauskienė, kalbėdamasi su Savivaldybės meru Vidmantu Macevičiumi, patikino, kad bus išsaugoti visi ligoninės skyriai.  Taip pat ne kartą diskutuota su Valstybinės ligonių kasos, Šiaulių teritorinės ligonių kasos atstovais, Sveikatos apsaugos ministerija. Sveikatos sistemos reformos klausimai gvildenti ir susitikimuose su Telšių regiono savivaldybių merais, Lietuvos savivaldybių asociacijoje.

Savivaldybė parengė rezoliuciją, kurioje išdėstytas jos, kaip ligoninės steigėjos, požiūris, pozicija. Savivaldybės tarybos komitetai šiam dokumentui pritarė. Ji bus pateikta tvirtinti spalio 29 d. vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje. Rezoliuciją patvirtinus, ji bus įteikta Seimui, Vyriausybei, Sveikatos apsaugos ministerijai.

Rajono politikų nuomonės ir žingsniai dėl ligoninės skyrių išsaugojimo sutampa. Nuoseklios derybos, ginant Regioninės Mažeikių ligoninės poziciją, keičia ir Sveikatos apsaugos ministerijos nuostatas.

Savivaldybė dėkoja aktyviems rajono gyventojams, kurie savo parašais išreiškė nuomonę, kad visos gydymo paslaugos ir toliau būtų teikiamos rajone.

Tiek gyventojų, tiek politikų, tiek vietos savivaldos tikslas vienas, kad vykdant asmens sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarką, nenukentėtų rajono gyventojams teikiamų sveikatos apsaugos paslaugų kokybė ir prieinamumas, būtų tariamasi, įsiklausoma į argumentus, siūlymus ir prašymus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite