Angle down Atgal

Poliklinikos direktoriaus konkursą laimėjo buvusi įstaigos vadovė

Į polikliniką grįžta vadovauti iš darbo skandalingai buvusio rajono vadovo atleista direktorė Danguolė Kondratenkienė. Ji, nurungusi du pretendentus ir surinkusi aukščiausią balų skaičių, laimėjo antradienį savivaldybės organizuotą direktoriaus konkursą.

Ant komisijos svarstyklių – trise

Į šias pareigas kandidatavo trys: rokiškietė D. Kondratenkienė ir du kandidatai iš Panevėžio bei Vilniaus. Juos „narstė“ konkurso komisija, sudaryta iš 5 narių ir vadovaujama rajono mero Ramūno Godeliausko. Komisijos nariais pakviesti Kupiškio ir Zarasų ligoninių bei Utenos savivaldybės administracijos atstovai.

Prieš konkursą „Gimtojo…“ kalbinti pretendentai neslėpė jaudulio. Panevėžietė ir vilnietis sakė, pergalės atveju, keltųsi gyventi į Rokiškį, užsiminė, kad mūsų mieste yra sudėtinga išsinuomoti būstą, aptakiai svarstė, kokių pokyčių planuotų poliklinikos veikloje. Tačiau įkurtuvių Rokiškyje jiems kol kas nereikės planuoti. Kandidatė iš Panevėžio nuo laimėtojos D. Kondratenkienės atsiliko nedideliu skirtumu, o pretendentas iš Vilniaus, komisijos vertinimu, pasirodė silpniausiai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite