Angle down Atgal

Poliklinikoje – „raganų medžiokle“ kvepiantis incidentas, užviręs tarp laikinojo vadovo ir inžinieriaus

Rajono policijos pareigūnams reikės išsiaiškinti, kas praėjusį penktadienį įvyko rajono Pirminės asmens sveikatos priežiūros centre (poliklinikoje). Pareigūnus į įstaigą iškvietė poliklinikos direktoriaus pavaduotojas Robertas Baltrūnas, laikinai vadovaujantis įstaigai.

Atsitvėrė tylos siena

Detalių, dėl ko į polikliniką iškvietė policiją, R. Baltrūnas nekomentuoja, motyvuodamas tuo, kad pasirašė pasižadėjimą neatskleisti su incidentu susijusios informacijos. Jis patarė pasiklausti įvykio liudininkų, kurių, kaip nurodė, buvo daug. R. Baltrūnas yra rajono tarybos narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ Rokiškio skyriaus pirmininkas.

Kodėl?

„Gimtojo…“ šaltinių žiniomis, laikinasis poliklinikos vadovas R. Baltrūnas policiją iškvietė esą dėl galimo bandymo jį papirkti ar užglaistyti įstaigai priklausančio automobilio panaudojimą. Esą poliklinikos inžinierius Algirdas Griška su R. Baltrūno leidimu dalyvavo kursuose, tačiau į juos vyko įstaigai priklausančiu automobiliu be laikinojo vadovo leidimo. Dėl automobilio kelionės R. Baltrūnas išsikvietė šią paslaugą teikusį vairuotoją paaiškinti aplinkybių, bet vietoj jo esą atėjęs A. Griška ir padėjęs kupiūrą.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite