Angle down Atgal

Policijos pareigūnai visoje Lietuvoje švyturėliais atidavė pagarbą žuvusiam kolegai

Pirmadienį šalies policijos pareigūnai atidavė pagarbą tarnybos metu žuvusiam Mažeikių rajono policijos komisariato tyrėjui Sauliui Žymantui, minutei įjungdami tarnybinių automobilių švyturėlius bei sirenas.

S. Žymantas laidojamas vidurdienį Mažeikių rajone, Viekšniuose. Pagerbti žuvusį kolegą pareigūnai prieš vidurdienį susirinko ir Vilniaus katedros aikštėje, jo prieigose švyturėlius ir sirenas įjungė sustoję keliasdešimt automobilių. Patruliai pagarbą atidavė išlipę iš automobilių.

Ceremonijoje Katedros aikštėje dalyvavo ir vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Kaip pranešė Policijos departamentas, laikantis šalyje galiojančio karantino sąlygų, pareigūno laidotuvėse dalyvauja policijos vadovai, bendražygiai, pareigūnai iš visų šalies apskričių.

Laidotuvėse groja reprezentacinis Vidaus reikalų ministerijos pučiamųjų orkestras, policijos kinologai su tarnybiniais šunimis suformavo iškilmingą eiseną, kurioje dalyvauja ir tarnybos metu nušauto pareigūno šuo Grantas, taip pat Vadovybės apsaugos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Muitinės departamento, Kalėjimų departamento kinologai su tarnybiniais šunimis.

Taip pat pirmadienį nuo 7 iki 22 val. visuose policijos komisariatuose trečdaliu nuleistos policijos vėliavos arba ant jų užrišta gedulo juosta.

40-metis pareigūnas, kinologas S. Žymantas žuvo penktadienio rytą, atvykęs į iškvietimą Birbiliškės dėl psichologinio smurto.

Mirtinus šūvius į pareigūną paleidęs Stasys Brasas pareigūnus pasitiko šūviais, įvykio metu taip pat buvo sužeista policijos pareigūnė, jos gyvybei pavojus negresia.

Paleidus šūvius į pareigūnus, namas buvo padegtas.

Gaisrą užgesinus, name buvo rastas kūnas ir ginklas, vėliau nustatyta, jog gaisravietėje rastas S. Braso kūnas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite