Angle down Atgal

Policijos pareigūnai su tarnybiniu šunimi išgelbėjo miške paklydusią moterį

Šiaulių apskrities policija viešame įraše dalinasi šeštadienio įvykio pasakojimu, kuomet Šiaulių policijos kinologai skubėjo ieškoti į mišką grybauti išėjusios moters.

„Šeštadienį apie 15 val. Šiaulių policijos kinologai skubėjo į netoli miesto esančius Aukštelkės miškus ieškoti grybauti išėjusios pusamžės moteriškės“, - rašė Šiaulių apskrities policija.

Teigiama, kad moteris pasiklydo. Laimei, moteris turėjo mobilaus ryšio telefoną, tad suvokusi, kad nebežino, kaip iš miško išeiti, paskambinusi trumpuoju pagalbos numeriu, išsikvietė pagalbą.

„Atvykę kinologai pamiškėje įjungė tarnybinio automobilio sirenas, o patys telefonu susisiekė su paklydėle, kuri sakė tolumoje girdinti sirenų garsą. Pareigūnai nurodė moteriai eiti link sirenų, o patys su tarnybiniu šunimi leidosi į miško gilumą. Šiaulių policijos pareigūnai Giedrius Šiškevičius ir Karolina Milinavičiūtė kartu su tarnybiniu šunimi Roksiu grybautoją sėkmingai rado maždaug per 2 valandas“, - teigiama Šiaulių apskrities policijos pranešime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite