Angle down Atgal

Nubaustas pareigūnus internetinėje erdvėje įžeidinėjęs pilietis

Ne vieną kartą jau rašėmė, kad įžeidinėjimas viešoje erdvėje yra ne tik, kad neleistinas, bet ir netoleruotinas. Vėl kitas ,,laido riteris“, ir vėl neliko nepastebėtas Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimo skyriaus pareigūnų.

Balandžio 24 d. apie 22.26 val. socialinio tinklo ,,Facebook“ sukurtoje grupėje ,,Šilutės šeimų klubas“ buvo patalpintas vaizdo įrašas, kuriame nufilmuoti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai su tarnybiniais, žymėtais motociklais vykdantys prevencinę priemonę ir po įrašo pilietis, gim. 2001 m., parašė žeminančius komentarus tokiu būdu pažemindamas pareigūnų orumą ir garbę.

Teismas priėmė nutarimą, kuriuo nutarta asmenį pripažinti kaltu, padarius administracinį nusižengimą, numatytą LR ANK 508 straipsnyje, ir paskirti administracinę nuobaudą – 90 eurų baudą. Asmuo nutarimą per 20 kalendorinių dienų nuo jo kopijos (nuorašo) išsiuntimo ar išdavimo dienos gali apskųsti Klaipėdos apygardos teismui per Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus.

Primename, kad socialinė erdvė nėra skirta įžeidinėti policijos pareigūnus ar kitus asmenis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite