Angle down Atgal

Policijos pareigūnai paaiškino, kodėl šįryt tikrino panevėžiečius vairuotojus

Šiandien rytą panevėžiečius nustebino policijos pareigūnų surengti reidai. Vairuotojus pareigūnai stabdė prie kone kiekvieno išvažiavimo iš Panevėžio.

Panevėžiečiai stebėjosi, jog policijos pareigūnai nieko beveik netikrina: sustabdo, pasižiūri ir leidžia važiuoti.

Tačiau po pietų Panevėžio policija savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė, kad šiandien ryte vyko pratybų „Karaliaus kirtis 2020“ vienas iš etapų.

„Panevėžio policija uždarė visus miesto įvažiavimus siekiant sulaikyti pavojingus asmenius“, – paaiškino pareigūnai.

Priminsime, kad Panevėžyje ir Panevėžio rajone iki liepos 30 d., dienos ir nakties metu, vyksta Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono (KMHB) lauko taktikos pratybos „Karaliaus kirtis 2020“.

 

Šiais metais pratybos bus panašios kaip ir visais ankstesniais metais, tačiau dėl COVID-19, KMHB Štabo S5 skyriaus viršininkas vyr. ltn. Ignas Bačiulis naujienų portalui JP teigė, kad pratybų apimtys šiemet šiek tiek mažinamos.

„Dabar nuolatos stebėsime situaciją, kadangi Panevėžyje vėl nustatyti keli nauji koronaviruso atvejai. Jei matysime, kad situacija blogėja ir susirgimų daugėja, teks keisti kai kuriuos pratybų veiksmus ir planus. Tačiau jau ir dabar jos yra kiek mažesnės apimties nei ankstesniais metais. Taip pat šiuo metu neturime jokių svečių dalyvaujančių pratybose ir veiksmuose dalyvauja tik mūsų bataliono kariai“ – sakė I. Bačiulis.

Pratybos vyks Panevėžio mieste ir rajone. Tačiau aktyviausi veiksmai, pasak I. Bačiulio, vyks Panevėžyje, o rajone kariai tik lauks veiksmų nurodymų. Kariai bazuosis Piniavoje, prie Vaivadų ir prie Pažagienių.

„Šturmuojami objektai naudojami tie patys kaip ir kasmet. Turime kelis apleistus pastatus, kuriuos kasmet naudojame su jų savininkų leidimais. Taip bendradarbiaujame jau 4-5 metus. Džiaugiamės, kad jie taip prisideda prie mūsų karių mokymų“, – pasakojo I. Bačiulis.

Kaimai ir miškai, kuriais judės karinė technika liepos 25–30 dienomis: Kaimiškis, Tekoriškis, Trakiškis, Taruškos, Pagojys, Katininė, Kaubariškis, Paežerio miškas, Paliūniškis, Bobkalnis, Samanynė, Paežerys II, Vaivadai, Senamiestis, Girelė, Skynimai, Piniava, Bliūdžiai.

Gatvės, kuriomis judės šarvuočiai, karinė technika liepos 25-30 dienomis: Lėvens g. (Vaivadai), V. Rozmano g. (Paežerys II), Pajuostės pl., J. Biliūno g., Elektronikos g., Senamiesčio g., S. Kerbedžio g., Pušaloto g., Pramonės g., Rėklių g., Tinklų g., Kaimynų g., Stiklių g., Keramikų g., Bruknynės g., Liublino g., Paliūniškio g., Smėlynės g., Velžio kelias, Beržų g., Spaustuvės g., Kėdainių g., Staniūnų g., Ramygalos g., Pušaloto g., Pramonės g., Tiekimo g., Janonio g., Įmonių g., Vakarinė g., Klaipėdos g., Kniaudiškių g., Projektuotojų g., Molainių g., Nemuno g., Aukštaičių g. ir A17 (E67) kelias.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite