Angle down Atgal

Policijos pareigūnai aplankė vaikus dienos stovykloje

Telšių rajone, Degaičių gyvenvietėje surengtos dienos stovyklos metu vaikus aplankė Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai. Ši bendruomenė rūpinasi savo saugumu, kadangi dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“. Tai Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įgyvendinamas švietėjiškas saugaus eismo veiklų bendruomenėse projektas.

Atvykę pareigūnai supažindino stovyklautojus su saugaus eismo taisyklėmis dviratininkams, paspirtukų ir mopedų vairuotojams, taip pat priminė ką reikia žinoti ir kaip elgtis iškilus netikėtoms situacijoms ir pateikė būdų, kaip jas spręsti. Siekiant, kad vaikai gatvėse būtų saugūs, visiems jiems buvo įteikti šviesą atsispindintys atšvaitai ir eismo dalyvių atmintinės.

Papildę teorinių žinių bagažą saugaus eismo tema, stovyklautojai buvo pakviesti praktiškai jų pritaikyti – išspręsti testą, atpažinti kelio ženklus, atlikti įvairias saugaus eismo užduotis bei sudalyvauti varžybose su dviračiais ir paspirtukais.

Stovyklos dalyviai buvo smalsūs ir žingeidūs ne tik saugaus eismo tema, tad pareigūnai vaikus supažindino su tarnyba policijoje, aprodė savo tarnybinį transportą bei palinkėjo saugios ir turiningos vasaros.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite