Angle down Atgal

Policija vykdė galimybių paso tikrinimo akciją, nustatyta pažeidėjų

Policija penktadienį visoje šalyje įvykdė specialią akciją prekybos centruose, per ją nustatyti 38 pažeidėjai, naudojęsi svetimais galimybių pasais. Pareigūnai teigia patikrinę beveik 12 tūkst. asmenų. 

„Vakar popietę beveik 200 pareigūnų darbavosi prekybos centruose, tai yra, tikrino tuos asmenis, kurie jau praėjo pirminę apsaugos patikrą ir įsitikino, ar tie asmenys į prekybos centrus pateko būtent su sau priklausančiais galimybių pasais. Per visą akciją nustatėme 38 atvejus, kuomet asmenys pateko su kitiems asmenims priklausančiais galimybių pasais“, – šeštadienį Vilniuje spaudos konferencijoje sakė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas.

Pasak jo, visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį. 

„Policija pastaruoju metu gana intensyviai stebėjo tiek socialine erdvę ir gavome nemažai informacijos apie tai, kad dalis asmenų į prekybos centrus ir į kitas vietas, kur reikalingas galimybių pasas, patenka su suklastotais galimybių pasais arba su kitiems asmenims priklausančiais galimybių pasais. Tai mus paskatino organizuoti tikslinę akciją“, – sakė A. Paulauskas. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite