Angle down Atgal

Policija vis dar ieško 2019-aisiais Kaišiadorių rajone dingusio vyro

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai ir toliau vykdo Šarūno Kolosovo (gim. 1983 m.) paiešką.

Vyras, 2019 m. gruodžio 30-osios vakarą išėjęs iš Kaišiadorių r., Kruonio sen., Rokiškio I k., negrįžo iki šiol. Paskutinė žinoma dingusio vyro gyvenamoji vieta – Marių g., Kaunas. 
Vykdant intensyvius dingusiojo Š. Kolosovo paieškos veiksmus, bendrauta su galimai paskutinį kartą vyrą mačiusiais asmenimis, apžiūrėtos ir patikrintos jo galimos buvimo vietos, paieškoje buvo pasitelkti ir kinologai su tarnybiniais šunimis, tačiau iki šios dienos vyras nesurastas. 
Vyro požymiai: apie 165 cm ūgio, stambesnio kūno sudėjimo, tamsių trumpų plaukų, praplikęs ties smilkiniais, neturi vieno iš priekinių dantų. Išeidamas galėjo būti apsirengęs rudos spalvos žiemine striuke, juodos spalvos sportinėmis kelnėmis. 
Asmenis, mačiusius ar žinančius Šarūno Kolosovo buvimo vietą, bei galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 63 623 arba 112, rašyti el. paštu: arturas.biguzas@policija.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite